تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، حسین ماهینی و سینا عشوری امروز به صورت رسمی به تیم تراکتورسازی تبریز پیوستند.

http://photoaman.com/images/photos/590/8a149e4e_6cad_42a0_a944_54c3c87d1b31.jpg

ماهینی و عشوری دقایقی پیش ضمن توافق با مدیرعامل باشگاه و عقد قرارداد  رسما به تیم تراکتورسازی تبریز پیوستند. این دو بازیکن در تمرینات تیم حاضر می شوند و از نیم فصل دوم می‌توانند برای تراکتورسازی بازی کنند.


برچسب‌ها:
[ سه شنبه 29 مهر 1393 ] [ 09:19 ب.ظ ] [ مدیر ]
سردار کمالی: بازیکنانی که کارت معافیتشان باطل شده اول باید بروند آموزشی بعد حضور در تیم لیگ برتری یا دسته اولی
خبرگزاری فارس: سردار کمالی: بازیکنانی که کارت معافیتشان باطل شده اول باید بروند آموزشی بعد حضور در تیم لیگ برتری یا دسته اولی

معاون اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بازیکنانی که کارت معافیتشان باطل شده قبل از هر اعزامی باید به آموزشی بروند.

در مورد تقسیم شدن فوتبالیست‌هایی که کارت معافیت‌نشان باطل شده است، اظهار داشت:‌این افراد در ستاد کل نیروهای مسلح تقسیم شده‌اند و باید با مراجعه به سازمان نظام وظیفه برگه اعزام خدمت خود را دریافت کنند. در آن برگه محل خدمت‌شان تعیین شده و نمی‌توانند به جای دیگری بروند.

وی ادامه داد: تیم‌های ملوان، تراکتورسازی، فجر سپاسی و نیروی زمینی تیم‌های نظامی هستند که باید این افراد در این تیم‌ها بازی کنند. ما با مشورتی که با تربیت بدنی نیروهای مسلح داشتیم این افراد را در تیم‌ها تقسیم کردیم.

معاون اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ به این سؤال که اگر بعد از تقسیم باشگاهی اعتراض کند که چرا بازیکنی ضعیف‌تری در اختیار آنها قرار گرفته است تصمیم چه می‌شود، گفت: این کار را ستاد کل نیروهای مسلح انجام داده و هر باشگاهی که بازیکن نخواهد می‌تواند اعلام کند ما او را به یگان دیگری اعزام می‌کنیم. دست باشگاه‌ها نیست که بخواهند در این مورد تصمیم‌گیری کنند.

کمالی عنوان کرد: تعدادی از این افراد 19 مهر به دوره آموزش رفتند و تعدادی دیگر نیز 19 آبان اعزام خواهند شد. دوره آموزشی ضروری است و همه افرادی که کارت معافیت‌شان باطل شده باید این دوره را بگذارنند و بعد بتوانند در لیگ برتر یا لیگ دسته اول بازی کنند.

وی عنوان کرد: طبق تصمیمی که گرفته شده این افراد حق هیچ گونه امضای قرارداد با باشگاه‌ها را ندارند و تنها باید از حقوق سربازی برخوردار باشند اگر غیر از این باشد هم با بازیکن و هم با باشگاه برخورد خواهد شد.

معاون اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در مورد اینکه گفته است این تصمیم یک نوع تنبیه برای فوتبالیست‌های متخلف است، گفت: اگر آنها را به یگان‌های نظامی اعزام می‌کردیم افکار عمومی می‌گفت با سرمایه‌ای ملی برخورد خوبی نشده است به همین دلیل تصمیم گرفتیم آنها در تیم‌های نظامی به فوتبال خود ادامه دهند اگر هم بخواهند در باشگاه‌ها کم کاری کنند یا خود را به مصدومیت بزنند با بررسی‌هایی که صورت می‌گیرد آنها به یگان‌های دیگر منتقل خواهند شد. با هیچ کس هم در این زمینه شوخی نداریم. در مورد جرمی هم که کردند ورود نمی‌کنیم و آنها را به مراجع قضایی معرفی خواهیم کرد.

سردار کمالی در مورد بازیکنانی که کارت معافیت جعلی دارند و در خارج کشور بازی می‌کنند، تکلیف چیست، گفت: آنها تا سن 50 سالگی مشمول خدمت هستند و طبق اعلامی که کردیم آنها دیگر نمی‌توانند در تیم ملی بازی کنند اگر این اتفاق بیفتد ما به آن ورود می‌کنیم. در مورد یکی از لژیونرها که در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کند باید بگویم که کارت معافیت او به خاطر معلولیت مادرش بوده است ما پس از بررسی متوجه شدیم که این موضوع صحت دارد. اصل قضیه این بوده است که او به خاطر معلولیت مادر و برای نگهداری از او معافیت گرفته اما حالا چطور در آن سوی دنیا فوتبال بازی می‌کند نشان از ضعف قوانین ما است.


برچسب‌ها:
[ سه شنبه 29 مهر 1393 ] [ 09:16 ب.ظ ] [ مدیر ]
پیروزی فجرمقابل ایرانجوان خورموج
 

ازسری مسابقات فوتبال مرحله دوم جام حذفی کشور عصر روز شنبه تیم ایرانجوان خورموج مغلوب فجرشهید سپاسی شیراز شد.


این دیدار که در ورزشگاه تختی شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی استان بوشهر برگزار شد با نتیجه 2 بر 1 به سود فجر سپاسی پایان یافت.

گلهای این دیداردر دقایق 25و 52 برای فجرسپاسی و گل ایرانجوان در دقیقه 35 توسط صادق احمدی به ثمر رسید.


برچسب‌ها:
[ شنبه 5 مهر 1393 ] [ 10:05 ب.ظ ] [ مدیر ]

مدعیان صعود


فصل جدید لیگ یک از 12 مهر آغاز خواهد شد و تیم ها در دو گروه 12 تیمی رقابت خود را آغاز خواهند کرد. همانند سنوات گذشته تیم های اول هر گروه مستقیم به لیگ برتر سقوط می کنند و برنده تیم های دوم برای حضور در لیگ برتر باید با تیم چهاردهم لیگ برتر مسابقه پلی آف دهد. اما این فصل سه تیم انتهای جدول مستقیم به لیگ دو سقوط خواهند کرد و تیم های چهارم انتهای جدول هم در مسابقه پلی آف حاضر خواهند شد تا تعداد تیم های سقوط کننده به عدد 7 برسد. با احتساب صعود سه تیم از لیگ 2 به لیگ یک تعداد تیم ها برای فصل بعد به 20 تیم کاهش می یابد و احتمالا بازی ها در یک گروه برگزار خواهد شد. البته هدف نهایی فدراسیون فوتبال رساندن تیم ها به عدد 18 است که این طرح حتی با استقبال تیم های حاضر در لیگ یک مواجه شده است.

اما چه تیم هایی این فصل مدعی صعود به لیگ برتر هستند؟

1-مس کرمان

به یاد نداریم اکبر میثاقیان در تیم لیگ یکی مربیگری کرده باشد و آن تیم را به لیگ برتر رهنمون نکرده باشد. با این حال او می گوید کار سختی را پیش رو دارد...

گفته های اکبر در این زمینه جالب است:« اگر مسی ها فکر کنند صرف حضور من باعث صعود آنها به لیگ برتر خواهد شد سخت در اشتباه هستند چون برای موفقیت در فوتبال همه باید دست به دست هم دهیم و برای هدف مشترک تلاش کنیم.»

2-نساجی

نهایت آرزوی نادر دست نشان در مربیگری قطعا آوردن تیم شهرش به لیگ برتر و مربیگری در لیگ برتر با نساجی است. اتفاقی که مردم قائمشهر فکر می کنیم یکی دو دهه ای است که منتظرش هستند.

این بار شرایط مهیاتر است چون با توجه به حضور مهدی پرهام بعید به نظر می رسد تیم با مشکل مالی مواجه باشد.

3-فجر سپاسی

فجر سپاسی یک بار با علی اصغر کلانتری به لیگ برتر صعود کرده است. بیشتر تکیه گاه او به بازیکنان امید فجر است که فصل گذشته قهرمان کشور شده اند. البته بازیکنان سرباز هم می توانند دست این تیم را برای صعود به لیگ برتر بگیرند.

4- سیاه جامگان

تیمی که فصل گذشته در اولین حضور خود در لیگ یک تا مرحله پلی آف بالا آمده انتظارات را از خود بالا برده و به یقین نمی تواند به دنبال چیزی جزء صعود به لیگ برتر باشد.

این تیم کادر فنی خود را حفظ کرده است.

5-پاس همدان

داوود مهابادی جوان با گهر دورود لیگ برتری شده و با مس سرچشمه در مرحله پلی آف حاضر بوده. این یعنی اینکه او کار خود را خوب بلد است و از همه مهمتر پاس تشنه حضور در لیگ برتر است.

پاس این فصل تدارک خوبی برای حضور شایسته در لیگ یک داشته و گویی با تلاش های مدیر عامل بومی و هم چنین تدابیر مسئولان استانی مشکلات مالی دیگر به چشم نمی آید و یا اینکه کمتر حس می شود.

به هر صورت نداشتن دغدغه مالی اولین شرط صعود است.

6-صنعت نفت

صنعت نفت این بار برای صعود به لیگ برتر روی کارلوس مانوئل حساب باز کرده است. جالب این که آخرین بار هم صنعت نفت با مربی پرتغالی از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد که نام آن مربی آلفردو کاسیمروی پرتغالی بوده است.

*معادلات در لیگ یک پیچیده است و هیچ بعید نیست در پایان تیم هایی غیر از تیم های نامبرده به لیگ برتر صعود کنند، همان طور که فصل گذشته کمتر کسی فکر می کرد نفت مسجد سلیمان با بهروز مکوندی به لیگ برتر صعود کند.


برچسب‌ها:
[ شنبه 5 مهر 1393 ] [ 10:04 ب.ظ ] [ مدیر ]
جام حذفی کشور

 فردا شنبه 5 مهر 1393 ساعت 16 فجر سپاسی در دیدار بعدی خود در جام حذفی به مصاف ایرانجوان خورموج می رود.

این بازی در ورزشگاه تختی خورموج برگزار می شود.
برچسب‌ها:
[ شنبه 5 مهر 1393 ] [ 03:33 ب.ظ ] [ مدیر ]
ستاره هایی که سرباز شدند
ستاره های سه بعدی 3d stars wallpaper

 دیروز هم کارت معافیت علی حمودی و حسین ماهینی باطل شد.

- بختیار رحمانی (فولاد)
 
2- علی حمودی (سپاهان)
 
3- سعید حلافی (پیکان)
 
4- سینا عشوری ) ذوب آهن)
 
5- رضا طاهری (استقلال اهواز)
 
6- آرمان شهداد نژاد (مس)
 
7- علیرضا ابراهیمی (مس)
 
8- علی پور خسروانی
 
9- مهدی محمد زاده (شهرداری)
 
10- محمد حسین مهر آزما ( تراکتور سازی)
 
11- حامد زمانی (راه آهن)
 
12- مهربان عیسی پوران
 
13- فرهاد سالارپور (مس)
 
14- آرش افشین (فولاد)
 
15- وحید مشایی زاده
 
16- فربد دهکردی (فولاد)
 
17- ابراهیم صالحی (استقلال خوزستان)
 
18- محمد معاوی (استقلال خوزستان)
 
19- عباس عسگری (نفت)
 
20- میلاد شیخی (نفت)
 
21- توحید غلامی
 
22-  میلاد مدیر روستا
 
23- کوشا بختیاری زاده (استقلال خوزستان)
 
24- امیر شریفی
 
25- میثم کریمی ( استقلال خوزستان)
 
26- وحید نجفی دمیرچی (سایپا البرز)
 
27- حسین ماهینی (پرسپولیس)
 
. . .
 
تاکنون کارت معافیت بیشتر از 30 بازیکن فوتبال باطل شده و باید منتظر ماند دید در روزهای آینده چند نفردیگر به این جمع اضافه می شوند.


اگر قرار باشد این سربازها در تیم های نظامی بازی کنند باید به یکی از تیم های تراکتور ، ملوان و فجر سپاسی بروند.

برچسب‌ها:
[ شنبه 5 مهر 1393 ] [ 03:33 ب.ظ ] [ مدیر ]

حال باید دید کدام یک از این بازیکنان تنها جای خالی لیست تراکتور را پر خواهند کرد.


اظهار نظر افراد مختلف در خصوص وضعیت بازیکنانی که کارت پایان خدمت‌شان ابطال شده است ادامه دارد. ، محمود مریخی از درجه داران ارشد نیروی زمینی ارتش و از مسوولان سابق ورزشی این بخش نظامی با اعلام این دستورالعمل افزود: به احتمال زیاد نفراتی مثل آرش افشین و بختیار رحمانی در یکی از 2 تیم ملوان یا تراکتورسازی به ادامه فعالیت حرفه ای می‌پردازند.

حال باید دید کدام یک از این بازیکنان تنها جای خالی لیست تراکتور را پر خواهند کرد و کدام یک از این بازیکنان تا نقل و انتقالات زمستانی منتظر تراکتور سازی خواهند ماند و کدام یک از ان ها به ملوان یا فجر سپاسی خواهند پیوست.


برچسب‌ها: فجرسپاسیتراکتورملوانسرباز
[ شنبه 5 مهر 1393 ] [ 03:32 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ