تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
آیت اللهی در مراسم تودیع خود:هم بیل خوردم هم سیلی!آیت اللهی در مراسم تودیع خود:هم بیل خوردم هم سیلی!

سایت گل- مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و سرپرست جدید هیات فوتبال فارس صبح امروز در تالار مرکز اسناد شیراز برگزارشد.رئیس سابق هیات فوتبال فارس در مراسم معارفه خود گفت:از یک هیات فوتبالی که خط تلفنش عاریه ای بود به جایی رسیدیم که AFC طرح استعدادیابی اش را از ما گرفته و پیاده می کند!

محمد هادی آیت الهی در این مراسم با اشاره به وضعیت هیات فوتبال فارس در ۱۳ سال پیش و زمانی که این هیات را تحویل گرفت گفت: هیاتی را تحویل گرفتیم که ۳ اتاق با یک تلفن عاریه ای داشت.این تلفن از صبح تا ساعت 2 و نیم بعد از ظهر در اختیار اداره کل ورزش بود و از آن ساعت تا حدود ۹ شب در اختیار هیات فوتبال.بنابراین کار کردن در این شرایط خیلی کار سختی بود و جایگاه فعلی فوتبال فارس جایگاهی نبود که در آن زمان داشتیم لذا همه تلاش ما این بود که جایگاه واقعی را در فوتبال کسب کنیم.در بحث آموزش، یک مربی حرفه ای نداشتیم.یک مدرس هم که داشتیم بازمانده از زمان قبل از انقلاب بود.در بخش داوری هم یک نفر داور بین المللی داشتیم که در آستانه بازنشسته شدن بود.در بحث فوتبال پایه هم اکتفاء کرده بودیم به یک تیم نوجوانان در کشور که حدود ۸ نفر از آنها صغر سنی بودند.آن تیم به فینال هم رسید و بازی پایانی خود را در سروستان برگزار کرد.در بخش باشگاهی هم هیچ باشگاهی ساماندهی نداشت.حتی باشگاه با سابقه ای مثل برق که البته آقای صالحی در جلسه حضور دارند و می توانند صحت گفته های مرا تایید کنند.باشگاه فجر و سایر باشگاه ها نیز همین وضعیت را داشتند.خیلی تلاش کردیم تا به اینجا رسیدیم.برنامه ای که در طرح ویژن وجود داشت و اصحاب رسانه خیلی با آن مخالفت کردند.برنامه را از خوزستان گرفتیم و به شیراز آوردیم.

آیت الهی با بیان آماری از وضعیت مربیان فارس قبل و بعد از خود گفت: در بخش آموزش از ۲۱۳ مربی که داشتیم و همه از درجات پائین بودند و قبل از انقلاب کارت گرفته بودند را رساندیم به ۲۳۰۰ مربی.یعنی بعد از تهران بیشترین آمار مربی گری را در سطح کشور داریم.

وی با بیان اینکه طبق برنامه باید در سال ۲۰۱۵ ۵۰ مربی درجه A داشته باشیم،گفت:در حال حاضر که سال ۲۰۱۳ است ۷۳ مربی در جه A داریم و این آمار در مورد مربیان درجه های پائین تر نیز وضعیت مطلوبی دارد.

آیت الهی در بیان وضعیت داوران فوتبال فارس نیز گفت: در بخش داوری خانم جمیله کشاورزو سلطنت نوروزی جزو داوران بین المللی ما هستند و فاطمه پیامی و جمشید حقیقت جو نیز کاندیدای داور بین المللی هستند.در مجموع در طول این مدت ۷ داور بین المللی داشتیم که برخی از آنها بازنشسته شدند.

وی افزود:طبق تفاهم نامه باید در سال ۲۰۱۵ در بخش آموزش داوری و مربی گری۱۵ مدرس داشته باشیم که در حال حاضر ۱۶ مدرس مربی گری و داوری داریم که در واقع ۲ سال از برنامه جلوتر هستیم.هفته گذشته نیز فرزاد هنرپیشه و جناب ناظم الشریعه در کلاس مربی گری بین المللی فوتسال حضور پیدا کردند که می شود گفت همه این ها برای فوتبال فارس آبرو و افتخار است.در بخش استعداد یابی نیز بیشترین کار استعداد یابی را داریم و در همه شهرستان ها و حتی بخش ها مرکز استعداد یاب و سر استعداد یاب و حتی سر استعداد یاب منطقه ای داریم.فارس به ۵ منطقه تقسیم شده که بر اساس آن برنامه ریزی می کنیم.

وی با بیان ابینکه در سفر بلاتر به تهران نماینگان فوتبال استان باید به صورت فعال شرکت کنند گفت:ما در فوتبال پایه با اقتدار کامل و در بخش بانوان با حضور تیم های مازندران – تهران – اصفهان و …در خود تهران قهرمان شدیم و الآن خوشحال هستیم که طرح استعدادیابی و طلایی زیر ۱۲ سال را AFC از ما گرفته و دارد پیاده می کند و باید بگویم فارس سوپر استار ویژه آسیا شناخته شده.

رئیس پیشین هیات فوتبال فارس با مروری مجدد بر وضعیت فوتبال فارس قبل از آنکه مسئولیتش را بر عهده بگیرد،اظهار داشت:روزی که فوتبال استان را تحویل گرفتم ۳ تیم در سطح کشور داشتیم و یک تیم نوجوانان .در حال حاضر بیش از ۷۰ تیم داریم که ۲۱ تیم آن متعلق به ۱۷ شهرستان است که این خودش قابل تامل است.در بخش ساختار تشکیلاتی نیز اولین استانی بودیم که ساختار تشکیلاتی مان را پذیرفتند و تایید کردند.

وی با انتقاد از وضعیت ورزش حرفه ای در استان فارس گفت: در این بخش متاسفانه فارس واقعا ضعیف است و البته این ضعف هم متوجه تشکیلات ورزش استان نیست.از سال ۱۳۷۲ صنایع دولتی از ورزش خارج شد.در حالی که قبل از آن صنایع مخابراتی راه دور ۵ تیم را حمایت می کرد و کاشی حافظ و نیز صنایع مخابراتی ایران(کما) و حتی پتروشیمی شیراز تیم های ورزشی را مورد حمایت خود قرار می دادند اما این ها از ورزش حرفه ای رفتند کنار چرا؟باید علت آن را بررسی کرد.معتقدم مسئولین استانی در این دو دهه بسیار خنثی عمل کردند.مجمع نمایندگان ما در طول این ۹ دوره که مجلس داشتیم کمترین ورود را به عرصه ورزش داشتند.من بیش از ۱۷ ماه است که در تهران و در فدراسیون فوتبال مسئولیت دارم نمایندگان همه استان ها برای پیگیری مسائل و مشکلات نمایندگان استان هایشان به فدراسیون می آیند غیر از نمایندگان فارس.دریغ از حتی یک نماینده استان که حتی یک مکاتبه با فدراسیون صورت دهد!

آیت الهی در ادامه و در دفاع از عملکردش در هیات فوتبال فارس گفت: در بخش تشکیلاتی در حال حاضر هیات فوتبال با ۴۵ پرسنل اداره می شود و اتفاقا بسیار خوب هم اداره می شود.لذا کاری که شروع شده هر مسئولی که بیاید موظف است این مسیر را ادامه دهد.

آیت الهی با بیان اینکه نهایت همکاری را با اداره کل ورزش استان داشته و کمترین زحمت را به این اداره داده است از غلامرضا کمانه مدیر کل ورزش و جوانان فارس گلایه کرد و گفت: در همه این سال ها در سطح کشور جزو مدیران برتر بودم اما در فارس نه! در بخش عضو گیری و بخش آموزش اول هستیم و در بخش مسابقات نیز از استان های تهران،مازندران،اصفهان و خوزستان بیشتر تیم داریم و در بخش داوری هم بالای ۵۰ داور در لیگ های کشوری دارند قضاوت می کنند.در بخش داوری بانوان هر هفته ۴ نفر از داورانمان از بین ۲۰ داور مسابقات را قضاوت می کنند و این ها همه اش آبرو و افتخار است،نگذاریم به ثمن بخس از بین برود.

وی با ذکر خاطراتی از نحوه ورودش به ورزش گفت: آن سیلی که «بابا جعفری» تو گوش من زد، من را در ورزش ساخت.آن بیلی که «زارع مویدی» در استادیوم شهید دستغیب به کمر من زد من را در ورزش ساخت لذا ما خاک ورزش را خوردیم البته جلوی پیشکسوتانی چون آقای سپهری خجالت می کشم این حرف ها را بزنم اما تاکید می کنم ما در ورزش چوب خوردیم و به این سادگی نمی رویم.

آیت الهی در پایان تاکید کرد :حاج کاووس عباسی یک ندا بدهد سراپا آماده هستم که به ورزش استان کمک کنم البته چسبیده به ورزش نیستم بلکه هرچه اعتبار و آبرو دارم از ورزش است.در دهه اول انقلاب فرغون دست می گرفتم و استادیوم حافظیه هم خط کشی می کردیم در حالی که معاون اداره کل ورزش هم بودم.در پایان از همه حلالیت می طلبم و هر کاری هم کرده ام برای خدمت به ورزش بوده است.برچسب‌ها: آیت اللهی
[ دوشنبه 29 مهر 1392 ] [ 11:55 ق.ظ ] [ مدیر ]

فجرسپاسی از جام حذفی کنار کشید


تیم فوتبال فجرسپاسی به علت فشردگی مسابقات از جام حذفی کنار کشید.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه فجرسپاسی به علت فشردگی مسابقات که فاصله کمی بین رقابت‌‌های لیگ برتر و جام حذفی وجود دارد تصمیم گرفتند به دلیل اهمیت بیشتر لیگ برتر از جام حذفی کناره‌گیری کنند.

کادر فنی فجرسپاسی کتبا این موضوع را به باشگاه اعلام کرده و آنها قصد دارند با کناره‌گیری از جام حذفی تمرکز خود را روی رقابت‌های لیگ برتر داشته باشند.

تیم فوتبال فجرسپاسی در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر مقابل مس با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و با 13 امتیاز در رده سیزدهم جدول رقابت‌ها قرار گرفت
برچسب‌ها: فجرجام حذفیکنار کشید
[ دوشنبه 29 مهر 1392 ] [ 11:52 ق.ظ ] [ مدیر ]

مصاف فجر سپاسی شیراز و مس کرمان در دسته برتر فوتبال کشور 


در هفته 13 رقابتهای دسته برتر فوتبال باشگاههای کشور تیم فجر شهید سپاسی شیراز از ساعت 15:30 روز جمعه 26 مهرماه در ورزشگاه امام علی کرمان به دیدار مس این شهر می رود .

زردپوشان شیرازی تا پایان هفته دوازدهم با کسب 10 امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد و نماینده کرمان با 6 امتیاز در جایگاهی بهتر از شانزدهمی قرار ندارد .

شاگردان محمود یاوری در تیم شهید سپاسی شیراز در هفته پیشین مسابقات مقابل میهمان خود ذوب آهن اصفهان به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند .

تیم مس کرمان هم میزبان خود فولاد مبارکه سپاهان اصفهان را با تساوی صفر - صفر متوقف کرد .

قضاوت این بازی را یداله جهانبازی بر عهده دارد و محمد رضا منصوری و علی اکبر عظیم پور وی را در این امر همراهی خواهند کرد.

نتایج بازیهای 2 تیم در فصل دوازدهم :

شنبه 27 آبان ماه 91 : مس کرمان یک - صفر فجر شهید سپاسی شیراز ورزشگاه امام علی کرمان(هفته 15 دور رفت )

جمعه 23 فروردین ماه 92 : فجر شهید سپاسی شیراز یک - یک مس کرمان ورزشگاه شهید دستغیب شیراز (هفته 32 دور برگشت
برچسب‌ها: بازیفجرمس
[ سه شنبه 23 مهر 1392 ] [ 04:59 ب.ظ ] [ مدیر ]
نتیجه بازی دوستانه فجر وبرق شیراز
     2-0           logo (1).png 
فجرسپاسی شیراز   _  برق شیراز


بازی دوستانه دو تیم فوتبال فجر شهید سپاسی و برق شیراز با نتیجه 2 بر صفر به نفع برق پایان یافت

برچسب‌ها:
[ دوشنبه 22 مهر 1392 ] [ 06:45 ب.ظ ] [ مدیر ]

یاوری:فجر یک تیم با اشتیاق است


فجرشهیدسپاسی یکی از تیم‌هایی است که امسال شرایط سختی را تجربه می‌کند اما این تیم پس از جدایی غلام پیروانی و حضور مجدد محمود یاوری به عنوان سرمربی این تیم توانسته امیدوارتر به کارش در لیگ ادامه دهد.


محمود یاوری مربی باتجربه و دوست داشتنی فجر در صحبتی کوتاه با سایت گل می‌گوید: « تمرینات خیلی خوبی را برگزار کردیم چند تا مصدوم داشتیم که برگشته‌اند و چند تا مصدوم دیگر هم داریم که در تلاش برای بازگرداندن آنها هستیم. در مجموع بچه‌ها با اشتیاق تلاش می‌کنند تا بتوانند تیم فجر را به موفقیت برسانند.»

مربی باتجربه فجر در ادامه گفت: « ما در این تعطیلاتی‌ها علاوه بر تمرینات خوبی که داشته‌ایم یک بازی دوستانه و به نوعی یک اردوی تفریحی در فیروزآباد شیراز داشتیم که جا دارد از مردم خوب آنجا تشکر کنم که واقعا روحیه بچه‌های ما را عوض کردند. آنها با محبت کردن، روحیه دادن و استقبال خوبشان به روحیه بچه‌ها خیلی کمک کردند و یک بازی دوستانه انجام دادیم که فارغ از نتیجه آن می‌توان گفت از نظر روحی برای ما خیلی خوب بود. ما در ادامه لیگ قطعا فقط باید به فکر امتیاز گرفتن باشیم و نباید در خانه به راحتی امتیاز از دست بدهیم. من هم امیدوارم بعد از این تعطیلی‌ها و شروع مجدد لیگ بازی‌ها مداوم برگزار شود و دیگر وقفه‌ای را شاهد نباشیم.»

یاوری در پایان در مورد حمایت‌های مردم و مسوولان از فجر گفت: «‌مردم که همیشه با محبت بوده‌اند و حمایت کرده‌اند. آنها تنها قشری هستند که هیچ وقت دست از حمایت برداشته‌اند، بعضا شده است که مسوولان استان حمایت نکرده‌اند اما مردم که صاحبان اصلی این تیم هستند. همیشه به ما لطف داشته‌اند به هر حال جا دارد بگویم فجر متعلق به مردم شیراز و شیرازی‌هاست و موفقیت این تیم موفقیت آنهاست. پس بهتر است همگی از این تیم حمایت کنند و ما را در راه رسیدن به هدفمان کنند.»

برچسب‌ها: محمودفجربااشتیاق
[ دوشنبه 22 مهر 1392 ] [ 06:07 ب.ظ ] [ مدیر ]
شهرآورد دوستانه پایتخت فرهنگی ایران
                logo (1).png 
فجرسپاسی شیراز   _  برق شیراز

دوشنبه 22/مهرماه/1392خورشیدی      ساعت : 15:00
زمین تمرینی فجرسپاسی(خیابان پدونک، بیست متری پنجم، داخل بیست متری بعد از پارک ارغوان سمت راست)

برچسب‌ها:
[ دوشنبه 22 مهر 1392 ] [ 10:49 ق.ظ ] [ مدیر ]
تلاش مجدد مسئولان فارس برای تغییر ورزشگاه فجرسپاسی

مسئولان استان فارس در تلاشند تا ورزشگاه تیم فوتبال فجر سپاسی را برای دیدار مقابل سایپا تغییر دهند.

خبرگزاری فارس: تلاش مجدد مسئولان فارس برای تغییر ورزشگاه فجرسپاسی
 
در هفته‌‌های اخیر چمن ورزشگاه حافظیه شیراز با مشکلاتی روبرو شده که این موضوع با اعتراض تیم‌های میهمان همراه بوده است. مسئولان استان فارس در هفته‌های اخیر درخواستی مبنی بر تغییر ورزشگاه دادند که این موضوع با مخالفت سازمان لیگ روبرو شد اما بار دیگر مسئولان فارس قصد دارند این درخواست را برای تنها یک بازی به سازمان لیگ ارسال کنند.

کاووس عباسی سرپرست هیئت فوتبال درباره ورزشگاه حافظیه عنوان کرد: این ورزشگاه با مشکلاتی روبرو است و ما هم می‌خواهیم چمن ورزشگاه را ترمیم کنیم. به همین دلیل اگر دیدار ما مقابل سایپا در هفته سیزدهم که 5 آبان‌ماه برگزار می‌شود در ورزشگاهی به غیر از حافظیه برگزار شود ما زمان چند هفته‌‌ای برای ترمیم ورزشگاه خواهیم داشت زیرا پس از بازی با سایپا تعطیلات نیم‌فصل آغاز خواهد شد و پس از آن هم در اولین بازی دور برگشت ما باید در تهران به مصاف نفت برویم.

وی ادامه داد:‌در تلاش هستیم تا استثنائا این بازی را در ورزشگاه به غیر از حافظیه برگزار کنیم تا فرصت مناسب برای بازسازی این ورزشگاه وجود داشته باشد. در حال حاضر در حال رایزنی با مسئولان باشگاه هستیم تا پیمانکار را هم راضی کنیم و شرایط ورزشگاه را به حالت ایده‌آل درآوریم. خود ما هم از این موضوع ناراحت هستیم که چمن ورزشگاه مرغوبیت لازم را ندارد.

سرپرست هیئت فوتبال استان فارس، در مورد زمان برگزاری انتخابات مجمع این استان تصریح کرد: در حال حاضر در تلاش هستیم تا جلساتی را با هیئت‌های شهرستان‌ها برگزار کنیم تا فاصله‌ای که به وجود آمده برطرف شود پس از آن برنامه ریزی را برای تشکیل مجمع انجام دهیم شروع کار ما با بازدید مسئولان AFC متقارن شد که در ظاهر آنها از شرایط راضی بودند و اعلام کردند که نقایص گذشته برطرف شده است.


برچسب‌ها: تلاشچمنحافظیه
[ دوشنبه 22 مهر 1392 ] [ 09:33 ق.ظ ] [ مدیر ]
بازدید نمایندگان AFC از ورزشگاه حافظیه در شیرازنمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه حافظیه شیراز بازدید کردند.

  زکی پور دبیر هیئت فوتبال استان فارس گفت: نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال 2011 برای نخستین بار از این ورزشگاه بازدید کردند که در آن سال بیش از 70 ایراد گرفته شد اما در بازدید امروز ، این موارد به کمترین میزان خود رسید .

وی ادامه داد: در این مدت اقدامات زیادی در ورزشگاه حافظیه از جمله نصب صندلی ، میکس ذون ، اتاق کنفرانس ، اتاق تی وی ، اتاق داوران ، سرویس های بهداشتی و بهبود وضعیت رختکن تیم ها صورت گرفته است.

دبیر هیئت فوتبال فارس از رفع ایرادهای باقی مانده خبر داد و افزود: در مجموع ناظران آسیا ، از روند تغییرات ایجاد شده در این ورزشگاه راضی بودند.

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از ورزشگاه حافظیه ، از باشگاه فجر شهید سپاسی نیز بازدید کردند.
برچسب‌ها: بازدیدورزشگاهحافظیه
[ دوشنبه 22 مهر 1392 ] [ 09:25 ق.ظ ] [ مدیر ]
مردی برای تمام فصول


محمود یاوری دوم اردیبهشت در شهر اصفهان به دنیا آمد او فوتبال را از سال 1338 آغاز کرد و دوره ی جوانی خود را در تیم شاهین اصفهان سپری کرد و در سال 1341 دوران حرفه ای بازیکنی را در پست  مدافع تیم شاهین اصفهان آغاز کرد.

 وی پس از دو سال از این تیم جدا شد و در سال 1343 به باشگاه پاس تهران آمد و 5 سال هم در این باشگاه به توپ زنی پرداخت. محمود یاوری در خلال سال های 1346 تا 1348 در تیم ملی ایران  هم شرکت کرد و در سه بازی رسمی این تیم  حضور داشت.

 محمود یاوری در سال 1356 سرمربی تیم ملی جوانان  فوتبال کشور شد ودر سال 1357  حضور در تیم ملی  ب و تیم  ملی امید را تجربه  نمود.

وی در سال 1363 به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد و در 6 بازی که تیم ملی  ایران را هدایت کرد در هر 6  بازی پیروز شد.طی سالهای 1370 و 1371  به مربیگری مجدد در تیم ملی جوانان رسید و در سال 1384  هم مدیر تیم ملی  فوتبال جوانان شده است.

در سال 1362 بهروز صحابه محمود یاوری 44 ساله را به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان انتخاب کرد در تابستان 1363 تیم ملی به رهبری محمود یاوری در مسابقات فوتبال مقدماتی جام ملت های آسیا شرکت کرد اما وقتی  نصراله سجادی به جای بهروز صحابه رئیس فدراسیون فوتبال شد یاوری از مسئولیت سرمربی که خود در تیم ملی کنار رفت.


 محمود یاوری به صورت رسمی مربی گری خود را در سال 1348 آغاز کرد و سابقه ی مربی گری  در تیم های  باشگاهی مثل سپاهان، ذوب آهن ، فجر سپاسی، برق شیراز ، شاهین بوشهر، تراکتور سازی تبریز،  ابومسلم مشهد،  صبای قم، استقلال اهواز، پاس ، استیل آذین،  راه آهن و مس کرمان را در کارنامه ی خود ثبت کرده است و اخیرا با استعفای پیروانی  ازتیم فجر سپاسی شیراز مسئولان این باشگاه  با محمود یاوری قرار داد  بستند و سکان هدایت این  تیم را به او سپردند.

برچسب‌ها: محمودیاوریمربیفوتبال
[ یکشنبه 21 مهر 1392 ] [ 04:47 ب.ظ ] [ مدیر ]
برنامه جام حذفی و دیدارهای معوقه تیم استقلال از سوی سازمان لیگ برتر اعلام شد.
به گزارش مشرق و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، برنامه جام حذفی و دیدارهای معوقه هفته دهم و یازدهم تیم استقلال از سوی سازمان لیگ برتر به شرح زیر اعلام شد:

برای مشاهده و دریافت نمودار جام حذفی اینجا کلیک کنید.

چهارشنبه اول آبان-مرحله یک شانزدهم-ساعت 15

فولاد نوین اهواز-فجر شهید سپاسی شیراز-تختی-اهواز

راه آهن-تالار وحدت همدان-اکباتان-تهران

سایپا-نفت مسجد سلیمان-انقلاب-کرج

الوند همدان-استقلال خوزستان-قدس-همدان

پرسپولیس - پدیده مشهد؛ آزادی تهران - ساعت 16:45

سه شنبه 7 آبان-مرحله یک شانزدهم-ساعت 15

داماش گیلان-یزد لوله-عضدی-رشت

نفت تهران-داماش ایرانیان-دستگردی-تهران

گسترش فولاد –میناب طیور هرمزگان-گسترش فولاد-تبریز

صنعت نفت آبادان-فولاد مبارکه سپاهان-تختی-آبادان

صبا قم-نفت امیدیه-یادگار امام(ره)-قم

ملوان-مس رفسنجان-تختی-انزلی

فولاد خوزستان-X-تختی-اهواز

پیام صنعت آمل-ذوب آهن-متعاقبا اعلام می شود.

جمعه17آّبان-مرحله یک شانزدهم-ساعت 15

شهرداری دزفول-مس کرمان-تختی-اهواز

یکشنبه 12 آبان-مرحله یک شانزدهم-ساعت 15

ماشین سازی تبریز-تراکتور سازی-یادگار امام(ره)-تبریز

*استقلال تهران در مرحله یک شانزدهم با کاسپین قزوین به رقابت می پردازد که زمان و مکان این دیدار متعاقبا اعلام می شود.

سه شنبه 7 آبان-ساعت 15:30-معوقه هفته دهم

استقلال-مس کرمان-آزادی-تهران

یکشنبه 12 آبان-ساعت 15-معوقه هفته یازدهم

سایپا- استقلال-انقلاب-کرج

برچسب‌ها:
[ پنجشنبه 18 مهر 1392 ] [ 02:02 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ