تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
جعفری: با جدایی عاری موافقت نمی کنم

جعفر جعفری در خصوص اختلافی که بین محمد عاری و غلامحسین پیروانی به وجود آمده و سرپرست فجر اعلام کرده عطای فوتبال را به لقایش خواهد بخشید، اظهار داشت: اختلافی نبوده است عاری پس از اینکه یاوری رفت نظر شخصی خود را اعلام کرده و گفت دلیلی بر رفتن یاوری نبوده است اگر ناراحتی هم بوده باید ما ناراحت می‌شدیم نه شخص دیگری.

به گزارش فارس ، وی ادامه داد: شب گذشته هم فردوسی‌پور به این مسائل پرداخت که دستش درد نکند او نباید چنین مسائل را مطرح کند. حالا عاری هم کمی ناراحت شده اما به هیچ عنوان با رفتن او موافقت نمی‌کنم. از صبح امروز او 10 کار برای ما انجام داده و اگر صحبتی کرده ناراحت بوده است به عنوان مدیرعامل باشگاه و عضوی از هیئت مدیره به هیچ عنوان راضی نیستم که عاری از فجرسپاسی برود.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی خاطرنشان کرد: او سوابق درخشانی دارد و هیچ چشم‌داشتی هم ندارد سال‌هاست برای فجر سپاسی زحمت می‌کشد و اگر من هم بخواهم به زور مبلغی را به او بدهم وی اکراه دارد. هیچ چشمداشتی ندارد و مانند سرپرستان دیگر تیم‌ها نیست. واقعا دلش برای تیم می‌سوزد تا زمانی که من باشم نمی‌گذارم او از فجرسپاسی جدا شود.

جعفری در مورد اینکه پیروانی اعلام کرده برخی‌ها نمی‌خواستند او به فعالیتش ادامه دهد و مسائلی را علیه باشگاه مطرح کرده،گفت: نمی‌خواهم وارد این بحث‌ها شوم ما این بحث را تمام کردیم خودم هزار تا بدبختی دارم. سرمربی تیم مشخص نشده و بحث‌های دیگر هم وجود دارد ما از او تشکر کردیم و دیگر فکر نمی‌کنم صلاح باشد به این مسائل بپردازیم.

وی در مورد اینکه باشگاه مس با استعفای یاوری موافقت کرده و قرار است او هفته آینده از این تیم جدا شود، گفت: زمانی که یاوری از مس جدا شد ما این بحث را در هیئت مدیره مطرح خواهیم کرد و وارد مذاکره می‌شویم. به هیچ عنوان اخلاقی نیست با مربی‌ای که قرارداد دارد مذاکره کنیم.


برچسب‌ها: اجازه
[ پنجشنبه 21 شهریور 1392 ] [ 09:44 ب.ظ ] [ مدیر ]
اظهارات شدیدالحن پیروانی بر علیه سرپرست فجر سپاسی


imageاظهارات شدیدالحن مش غلام پیروانی بر علیه سرپرست فجر سپاسی

سرمربی پیشین تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: «من دنبال افشاگری نیستم وگرنه می دانستم چه بگویم

غلامحسین پیروانی درباره اظهارات اخیر محمد عاری که اعلام کرده پیروانی را حلال نمی کند، اظهار داشت: «مگر نیمه شب به من شیر دادی که حلالم نمی کنی؟! اگر قرار بر حلال کردن باشد، من نباید او را حلال کنم. دوربین خدا همه جا هست و ما دو نفر را دیده است. دیده است که چه کارهایی کرده ایم.»

به گزارش تماشاگر به نقل از اوج وی ادامه داد: «او پشت سر من حرف هایی زده که اگر بشنوید می فهمید چه کسی باید چه کسی را حلال کند. من این مسائل را می دانم اما به خاطر اینکه تیم فجرسپاسی به حاشیه نرود، آنها را نمی گویم. من دنبال افشاگری نیستم وگرنه می دانستم چه بگویم.»

 سرمربی سابق فجرسپاسی همچنین گفت: «عاری یادش رفته در حق کوهنورد نامردی کرد. این بچه پایش درد گرفت و از زمین آمد بیرون آن وقت رفت گفت فلان کرده و بهمان تا جریمه اش کنند. بعد خودش برای اینکه تابلو نشود تلاش کرد تا برگردد. به جعفری زنگ زدم تا به او بگویم این آقا می خواهد تیمش را به حاشیه ببرد اما تلفنش را جواب نداد.»

 پیروانی در پایان افزود: «آقای عاری! به جای اینکه بیایی مظلوم نمایی کنی، حقیقت ها را بگو. با این حرف ها ره به جایی نمی بری.»


برچسب‌ها: سرپرست
[ پنجشنبه 21 شهریور 1392 ] [ 09:42 ب.ظ ] [ مدیر ]

مربی فجرسپاسی در نشست خبری حاضر نشد


مربی تیم فوتبال فجر سپاسی به دلایل نامعلوم در نشست خبری پیش از دیدار با راه‌آهن حاضر نشد.


در نشست خبری که پیش از دیدار راه‌آهن و فجرسپاسی برگزار شد، علی کلانتری، مربی فجری ها به دلایل نامعلوم در نشستی که قرار بود پاسخگوی خبرنگاران باشد، حاضر نشد.

به گزارش فارس،به همین دلیل نشست خبری ابراهیم زاده سرمربی راه‌آهن 30 دقیقه زودتر و ساعت 14 آغاز شد.

دیدار دو تیم فردا برگزار می‌شود.


برچسب‌ها: مربی
[ پنجشنبه 21 شهریور 1392 ] [ 09:38 ب.ظ ] [ مدیر ]
مصاحبه کلوپ هواداران را با مهرداد کریمیان بخوانید.


                                                                   
بازی با راه آهن؟

من متاسفانه به خاطر مصدومیت این هفته را هم از دست دادم.اما خب به آمادگی نسبی رسیدم تا به لطف خدا در هفته آینده به میدان بروم.باید بگویم بازی خیلی سختی داریم چرا که راه آهن در خانه بازی می کند وبه 3امتیاز این بازی احتیاج دارد.با حضور کلانتری هم این امید می رود که ایشان بتواند با حضور مثبتش به تیم کمک کند.

چرا پیروانی به بن بست رسید؟

فکر می کنم مهمترین عاملش خود ما بازیکنان بودیم.ما اشتباهات فردی زیاد داشتیم وخود من هم که مصدوم شدم ونتوانستم آنطور که باید و شاید کمک کنم واگرنه تیم ما از نظر کیفیتی خوب کار می کرد اما در نتیجه گیری ضعیف عمل کردیم.

یعنی پیروانی بی تقصیر بود؟

شاغلام خودش رفت چرا که نمی توانست در شهر خودش شیراز اعتراض یک عده تماشاگر نما را ببیند.

ا ز طرفی هم بد موقع با استعفای ایشان موافقت شد البته خب ایشان هم بعد از این همه تجربه صلاح خودش را بهتر می داند البته خب ما بچه های تیم هم خیلی دوست داشتیم کمک کنیم اما قسمت چیز دیگری بود.

نظرت در مورد یاوری چیست؟

من یک چیزهایی شنیدم که ایشان قرار است بیاید اما من نمی خواهم در این مورد حرف بزنم وا وارد این مسئال بشوم.این تصمیمی است که هیئت مدیره گرفته است و امیدوارم به صلاح تیم باشد.

حرف پایانی؟

من مطمئن هستم که اقای پیروانی الان هم دلشان با تیم است و دوست دارد حتی در نبود ایشان فجر نتیجه بگیرد وبه موفقیت برسد.


برچسب‌ها: کریمیان
[ پنجشنبه 21 شهریور 1392 ] [ 09:37 ب.ظ ] [ مدیر ]

عاری: مارگزیده‌ایم و پیروانی را نگه می‌داریم

سرپرست تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز اعلام کرد که مدیرعامل این باشگاه با استعفای غلامحسین پیروانی مخالفت کرده است.

محمد عاری درباره استعفای پیروانی پس از بازی فجرسپاسی و داماش گیلان در رختکن فجر گفت: بعد از بازی آقای پیروانی بحث استعفای خودشان را مطرح کرد اما آقای جعفری قبول نکرد. مدیرعامل باشگاه شب گذشته به صراحت اعلام کرد پیروانی در تیم ما خواهد بود.

به نقلاز تسنیم، وی در پاسخ به این سوال که استعفای سرمربی فجر احساسی نبوده اظهار داشت: آقای پیروانی کلا انسان احساسی هستند و شاید این قضیه هم احساسی بوده است.

سرپرست تیم فجر عنوان کرد: فعلا قصد نداریم سرمربی را تغییر دهیم. نباید کاری کنیم که بعدها باعث پشیمانی شود. ما مارگزیده هستیم و دوست نداریم تجربه گذشته تکرار شود.

عاری ادامه داد: انتخاب آقای پیروانی تصمیم هیئت مدیره بود و ما هم جزو هیئت مدیره هستیم. اول فصل صحبت‌هایی در جلسه هیئت مدیره مطرح شد که نمی‌خواهم آن را باز کنم اما دلمان نمی‌خواهد پیروانی از فجر برود. اگر دقیقه 86 گل مساوی را دریافت نمی‌کردیم و بازی 2 بر یک با پیروزی ما به پایان می‌رسید می‌توانستیم در جدول صعود کنیم اما شانس و اقبال با ما یار نبود.

برچسب‌ها:
[ جمعه 15 شهریور 1392 ] [ 03:10 ب.ظ ] [ مدیر ]

تکلیف پیروانی به زودی مشخص می‌شود


مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی گفت: سرمربی فجر به علت شعارهایی که هواداران علیه‌اش دادند استعفا داد و تکلیف این موضوع ظرف یکی دو روز آینده مشخص می‌شود.


جعفر جعفری در خصوص تساوی فجر سپاسی مقابل داماش اظهار داشت: بازیکنان ما پس از اینکه گل اول را دریافت کردند حمله‌های زیادی انجام دادند و بازی‌های زیبایی به نمایش گذاشتند توانستیم به 2 گل هم برسیم اما در نیمه دوم بازیکنان عقب کشیدند و متاسفانه در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کردیم.

به نقل از فارس، وی افزود:‌ از نتیجه راضی نیستیم زیرا وضعیت جدول به گونه‌ای بود که باید به برتری می رسیدیم که متاسفانه این امر صورت نگرفت. به عنوان مدیرعامل از نیمه اول راضی هستم اما نیمه دوم بازیکنانمان کم‌تجربگی کردند. این تساوی دردی از ما دوا نکرد.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی در مورد شعارهایی که هواداران در پایان مسابقه علیه پیروانی سر دادند و او به همین دلیل استعفا داد، تاکید کرد: تماشاگران در ابتدا شعارهایی علیه مسئولان استانی سر دادند که حمایت نمی‌کنند و پس از آن هم علیه پیروانی شعار دادند. او از این موضوع ناراحت شد و گفت طاقت این موضوع را ندارد و در رختکن استعفای خود را اعلام کرد اما ما این موضوع را قبول نکردیم زیرا نمی‌توان لحظه‌ای تصمیم گرفت.

وی افزود: مربی و بازیکن در شرایط عصبانیت تصمیم می‌گیرد اما ما نمی‌توانیم طبق آن تصمیم بگیریم. فردا یا پس فردا جلسه هیئت مدیره برگزار خواهد شد تا تکلیف این موضوع مشخص گردد. به هر حال به جز من و عاری 3 نفر دیگر هم در هیئت مدیره حضور دارند. هیئت مدیره رئیس دارد و فرمانده سپاه نیز در این تصمیمات حضور دارد. باید تصمیم اصولی و منطقی گرفته شود تا برای آینده تیم مفید باشد.

جعفری در مورد اینکه آیا از عملکرد بازیکنانش راضی است، تاکید کرد: به هر حال در عدم نتیجه‌گیری تیم همه مقصر هستند نمی‌توان فقط مربی را مقصر دانست به نظرم باید تصمیم با حساب وکتاب گرفته شود. ما به بازیکنان اولتیماتوم داده بودیم که اگر در این بازی نتیجه نگیرند، جریمه خواهند شد حالا هم این امر حتما صورت می‌گیرد نه به علت تساوی برابر داماش بلکه به این علت که تیم 8 هفته نتیجه نگرفته است.

وی در مورد اینکه چه زمانی تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد، گفت: امروز که تعطیل است و فردا یا پس‌فردا تکلیف این موضوع مشخص می‌شود به هر حال هر چه زودتر باید این جلسه تشکیل شود.

برچسب‌ها: تکلیفپیروانی
[ جمعه 15 شهریور 1392 ] [ 03:09 ب.ظ ] [ مدیر ]

فجر در نیمه اول باخت را با برد عوض کرد


فجر سپاسی در نیمه اول دیدار مقابل داماش گیلان به پیروزی رسید.


  در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 و 40 دقیقه فجرسپاسی میزبان داماش گیلان است.

در نیمه اول فجر سپاسی توانست با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد.

تک گل داماش را در نیمه اول روح‌الله سیف‌الهی در دقیقه 6 به ثمر رساند. حمید جوکار 41 و جابر انصاری 45 توانستند برای فجر گلزنی کنند تا در این نیمه پیروز به میدان بروند.

با توجه به شرایط بد زمین دو تیم نمی‌توانستند عملکرد چندان مطلوبی داشته باشند و بازی بیشتر در میانه میدان بود.

برچسب‌ها: فجر
[ جمعه 15 شهریور 1392 ] [ 02:51 ق.ظ ] [ مدیر ]

حاشیه دیدار فجرسپاسی و داماش


مهاجم پیشین تیم فجرسپاسی مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفت.


  امین متوسل‌زاده، مهاجم داماش که سابقه عضویت در تیم فجر شهیدسپاسی را دارد، پیش از آغاز مسابقه مورد تشویق هواداران تیم سابقش قرار گرفت. وی همچنین به سمت نیمکت تیم فجر رفت و با غلامحسین پیروانی خوش و بش کرد.

به گزارش اوج نیوز، سرمربی تیم داماش در اواسط مسابقه نسبت به خطای مدافع تیم فجر روی کبه به شدت این حرکت و تصمیم داور معترض بود. ناظمی اعتقاد داشت این حرکت باید با کارت زرد برای سعید قزلکچی، مدافع فجر همراه می‌شد.

پیش از آغاز مسابقه غلامحسین پیروانی به سمت نیمکت داماش رفت و به آنها خوشامد گفت.


برچسب‌ها: حاشیه دیدارفجرداماش
[ جمعه 15 شهریور 1392 ] [ 02:50 ق.ظ ] [ مدیر ]

غلام پیروانی استعفا دادشاغلام در رختکن از بازیکنانش خداحافظی کرد و جعفری مدیرعامل و عاری سرپرست تیم و عضو هیات مدیره باشگاه گفتند فعلا در عصبانیت تصمیم نگیر. فردا قرار است نشست هیات مدیره برگزار شود.


 غلامحسین پیروانی پس از بازی با داماش در رختکن و در حضور مدیرعامل و سرپرست تیم استعفا داد. فجر امروز در حالی که با یک گل از داماش عقب افتاده بود با برد دو بر یک نیمه اول را تمام کرد اما در واپسین دقایق نیمه دوم بازی به تساوی کشیده شد تا اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه علیه پیروانی شعار داده و خواستار رفتن او از تیم شوند.

به گزارش گل، آنها با فریاد «در نفت هم پول نداشتی؟» بابت اظهارات پیروانی که همواره معتقد است تیمش به دلیل بی‌پولی و فقر مالی توان رقابت با رقبای میلیاردی را ندارد اعتراض کردند و معتقد بودند این مربی در نفت آبادان که از پولدارترین تیم‌هاست هم نتوانسته خوب نتیجه بگیرد.

شاغلام در رختکن از بازیکنانش خداحافظی کرد و جعفری مدیرعامل و عاری سرپرست تیم و عضو هیات مدیره باشگاه گفتند فعلا در عصبانیت تصمیم نگیر. فردا قرار است نشست هیات مدیره در این باره برگزار شود.

برچسب‌ها: شاغلاماستعفا
[ جمعه 15 شهریور 1392 ] [ 02:48 ق.ظ ] [ مدیر ]
 دانلود گلهای بازی فجر و داماش لیگ دوازدهم
                                         
روزگار خوش فجر
 
                       DOWNLOAD   
              فجر6 - 1داماش
              
  - http://www.sepahanfc.ir/uploads/Arms/Damash.png    

 
ایشالا فردا هم داماش رو6تایی میکنیم به امید روزهای خوش فجر
----------------------------------------------------

برچسب‌ها: دانلودفجرداماش
[ چهارشنبه 13 شهریور 1392 ] [ 11:41 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ