تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
فقط از هواداران تیم فجر تشکر می کنم/ آماده شکست تراکتور هستیم

شیراز – خبرگزاری مهر: مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تنها از هواداران و تماشاگران تیم فجر سپاسی شیراز تشکر می کنم.

جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه هیچکس در این استان به اندازه تماشاگران و برخی از رسانه ها به فکر تیم فجر نیست افزود: تنها پشتیبان ما تماشاگران و هواداران این تیم هستند و باید بگویم که ما در فارس هیچ چیزی نداریم.

وی تصریح کرد: فجر سپاسی شیراز در استان فارس هیچکس را غیر از تماشاگران و هواداران خود ندارد و تنها به دلیل وجود این افراد است که بازیکنان ما سعی می کنند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند.

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز تاکید کرد: دیگر گلایه نمی کنم زیرا طی چندین سال گذشته نیز وضعیت تیم ما از لحاظ حمایت مسئولین همینطور بوده است.

جعفری در خصوص وضعیت تیم فجر نیز یادآور شد: پس از کسب موفقیت در مقابل سپاهان اصفهان روحیه به تیم ما بازگشته و جوانان فجر با قدرت در تمرینها حاضر می شوند.

وی افزود: سرمربی تیم وضعیت بازی تیم تراکتور سازی را بررسی کرده و به امید خدا برای کسب دومین پیروزی وارد زمین می شویم.

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز تصریح کرد: تیم تراکتور سازی تبریز از تیم های قوی و پر مهره است که بازی در مقابل آنها برای هر تیمی دشوار خواهد بود.

دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و تراکتور سازی تبریز عصر جمعه و در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف هم خواهند رفت.
برچسب‌ها: جعفریتشکراماده شکست
[ پنجشنبه 31 مرداد 1392 ] [ 10:16 ب.ظ ] [ مدیر ]
مربی تیم فجر سپاسی : برابر تراكتور سازی پنج بازیكن مصدوم داریم


به گزارش پنجشنبه خبرنگارایرنا ، داریو ش صبوری پیش از بازی تیمش برابر تراكتورسازی در گفت وگو با خبرنگاران بیان داشت : شیخ ویسی ، آفند ، صبری ، حسینی و كریمیان بازیكنان مصدوم ما هستند اما بازیكنان جایگزین خوبی داریم كه این مشكل را حل می كنند .
وی ادامه داد:امیدواریم بازیكنان ما كه تیم سپاهان را شكست دادند دچار غرور نشوند و این امر بارها به آنها گوشزد كرده ایم و گفته ایم كه تراكتورسازی از سپاهان خطرناكتر است .
صبوری ادامه داد : متاسفانه به دلیل فشردگی مسابقات فرصت بازیابی (ریكاوری ) بازیكنان وجود ندارد و این امر نیزانها را خسته كرده و نمی دانم سازمان لیگ چه عجله ای دارد كه لیگ ۱۶ تیمی را به سرعت برق و باد می خواهد تمام كند.
وی افزود : مصدومیت بازیكنان ناشی از همین فشردگی لیگ است كه اگر این روند ادامه یابد تعداد مصدومان تیم ها نیز بیشتر خواهد شد .
مربی تیم فجر در مورد بازی با تراكتور سازی نیز افزود : از این تیم شناخت داریم و هر كس بتواند از فرصت ها استفاده نماید و كمتر دچار اشتباه شود می تواند برنده بازی شود .
تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته ششم مسابقات فوتبال برتر باشگا ه های ایران روز جمعه یكم شهریور در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم تراكتورسازی تبریز است .
تیم فجر در پایان هفته پنجم با كسب سه امیتازهمچنان در قعر جدول قرار دارد
.

برچسب‌ها: بازیکنمصدومپنج
[ پنجشنبه 31 مرداد 1392 ] [ 10:09 ب.ظ ] [ مدیر ]
فجر برای کسب سه امتیاز به میدان می رود


صبوری:
فجر برای کسب سه امتیاز به میدان می رود
شیراز- خبرگزاری مهر- مربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: در مقابل تراکتورسازی برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم.

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش صبوری عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و تراکتورسازی تبریز افزود: طی چند روز گذشته بازیکنان فجر تمرینات کاملی را پشت سر گذاشتند و با آمادگی فراوان به دیدار تراکتورسازی نخواهند رفت.

وی یادآور شد: تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از جمله تیم های پرقدرت و با برنامه ریزی لیگ کشور است که همواره فوتبال را به خوبی انجام می دهند.

مربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز افزود: تراکتورسازی از مربی با دانش و بازیکنانی پرتوان استفاده می کند اما جوانان ما نیز برای کسب سه امتیاز به دیدار آنها خواهند رفت.
برچسب‌ها: سه امتیاز
[ پنجشنبه 31 مرداد 1392 ] [ 09:59 ب.ظ ] [ مدیر ]
نشست سر مربیان فجر و تراکتور پیش از بازی فردا


مربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز فجر گفت : برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم .
داریوش صبوری عصر امروز در نشست خبری قبل از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و تراکتورسازی تبریز افزود : تیم تراکتورسازی تیم منسجمی است و از مربی با دانشی بهره می برد .
او گفت : در چند روز گذشته بازیکنان فجر تمرینات کاملی را پشت سر گذاشتند و با آمادگی فراوان به دیدار تراکتورسازی خواهند رفت.
مربی فجر شهید سپاسی شیراز افزود : زردپوشان شیرازی در دیدار با تراکتورسازی تبریز بازیکنانی مانند وحید شیخ ویسی ، محمد آفند ، محمد رضا حسینی ، مهرداد کریمیان را بدلیل مصدومیت در اختیار ندارد .
سرمربی تراکتورسازی تبریز هم گفت: تیم فجر با توجه به پیروزی که در هفته گذشته مقابل سپاهان اصفهان کسب کرد با روحیه خوبی برابر ما قرار می گیرد .
مجید جلالی افزود : تیم تراکتور سازی در هفته پنجم نتیجه خوبی را مقابل مس کرمان در خانه کسب نکرد و در دیدار فردا به دنبال پیروزی و کسب 3 امتیاز هستیم .
جلالی گفت : متاسفانه تراکتورسازی تبریز همواره با مصدومان زیادی روبرو بوده و در بازی با فجر سپاسی از وجود بازیکنانی همچون سعید دقیقی ، مهدی کریمیان ، میلاد فخرالدینی محروم هستیم .
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد بحث خصوصی سازی در فوتبال ایران گفت : با شرایط فعلی این امر ممکن نیست چون زیر ساخت های قانونی برای این موضوع در کشورمان وجود ندارد .
وی افزود : به طور حتم سرمایه گذار در پایان یک فصل به دنبال بازگشت سرمایه و اندک سودی برای خود است که در این راستا فوتبال در کشور ما نمی تواند سوددهی داشته باشد.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه صحبت های خود با بیان اینکه فوتبال در کشور ما از لحاظ کیفی پیشرفتی نداشته است گفت: متاسفانه کیفیت لیگ فوتبال ایران با گذشته هیچ تفاوتی ندارد و تنها در مباحث فردی و فیزیکی است که پیشرفت هایی را شاهد بودیم.
جلالی افزود : متاسفانه کیفیت مورد توجه فدراسیون ، مدیران ، مربیان و حتی بازیکنان قرار ندارد چرا که همه به سمت نتیجه گرایی حرکت کردند.
وی افزود: اینجا کسی به کیفیت توجه نمی کند چرا که همگان به دنبال کسب نتایج زودگذر هستند.
رقابتهای دسته برتر فوتبال باشگاههای کشور، جام خلیج فارس روز جمعه یک شهریورماه با برگزاری 7 دیدار وارد هفته ششم می شود .
در یکی از بازیهای این هفته از مسابقات ، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز از ساعت 19 و 30 دقیقه فر دا در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تراکتورسازان تبریز خواهد بود .
شاگردان غلامحسین پیروانی در تیم فجر که پس از 4 هفته شکست ، در هفته پنجم تیم مدعی فولاد مبارکه سپاهان اصفهان را شکست دادند و به نخستین برد این فصل خود دست یافتند بدنبال دومین پیروزی مقابل نماینده تبریز هستند .
مجید جلالی و یارانش در تیم تراکتورسازی تبریز هم که در این فصل با 2 پیروزی مقابل تیم های سپاهان و ذوب آهن اصفهان ، تساوی برابر مس کرمان و گسترش فولا تبریز و یک شکست در دیدار با پرسپولیس تهران را در کارنامه دارد با هشت امتیاز ، مکان پنجم جدول رده بندی رقابتها را در اختیار گرفته است .
نماینده تبریز در هفته پنجم مقابل میهمان خود مس کرمان با تساوی بدون گل متوقف شد .
تیمهای تراکتورسازی تبریز و فجر شهید سپاسی شیراز در فصل دوازدهم مسابقات دسته برتر فوتبال کشور 2بار با هم دیدار کردند :
بازی رفت : 4 شنبه پنجم مهرماه سال 91 (ورزشگاه حافظیه شیراز ) فجر شهید سپاسی شیراز 1 - صفر تراکتور سازی تبریز
بازی برگشت : 5 شنبه سوم اسفندماه سال 91 (ورزشگاه یادگار امام تبریز ) تراکتورسازی تبریز 3 - یک فجر شهید سپاسی شیراز
قضاوت این بازی را البرز حاجی پور بر عهده دارد و رضا سخندان و حمید سبحانی بعنوان کمک و سید رضا مهدوی (وقت نگه دار )وی را همراهی خواهند کرد .
همچنین ایرج نظری ناظر داوری دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و تراکتورسازی تبریز است .


برچسب‌ها: نشتفجرتراکتور
[ پنجشنبه 31 مرداد 1392 ] [ 09:58 ب.ظ ] [ مدیر ]

                مراسم قرعه‌کشی جام حذفی برگزار شد


                                                                                                                                                                                
                                                                 
مراسم قرعه‌کشی جام حذفی برگزار شد که طبق برنامه، تیم‌های لیگ برتری پس از اینکه تیم‌های لیگ دسته اول و دسته دوم دو بازی با یکدیگر انجام دادند وارد مسابقات خواهند شد. یعنی برنده آلومینیوم هرمزگان که با یکی از قهرمان‌‌های استانی بازی می‌کند با برنده استقلال ساری و کاسپین قزوین بازی خواهد کرد و برنده آنها با تیم تیم استقلال تهران روبرو خواهد شد.

به گزارش فارس، استقلال تهران باید با برنده تیم‌های آلومینیوم هرمزگان-یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال ساری-کاسپین قزوین بازی کند.

ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران-مس رفسنجان و شهرداری لنگرود-گاز فجر جم بازی می‌کند.

نفت تهران با برنده داماش ایرانیان-یکی از قهرمان‌های استانی و شهرداری جویبار-گهر دورود بازی می‌کند.

همچنین ذوب آهن پس از دو بازی با برنده اتکای گلستان-شهرداری اراک و پیام صنعت آمل-یکی از قهرمان‌های استانی بازی خواهد کرد.

صبای قم با برنده تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان با یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال اهواز-نفت امیدیه بازی می‌کند.

مس کرمان با برنده شهرداری دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداری تبریز-صنعت نفت نوین آبادان بازی می‌کند.

گسترش فولاد تبریز با برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان-نساجی مازندران و البرز بندر کنگ و سفید رود رشت بازی می‌کند.

سپاهان اصفهان با برنده تیم‌های صنعت نفت آبادان-راهیان کرمانشاه و سیاه‌جامگان مشهد-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

در نیمه دیگر جدول برنامه رقابت‌ها به شرح زیر است:

سایپا با برنده تیم‌های پرسپولیس گناوه-یکی از قهرمان‌های استانی و نفت مسجدسلیمان-پیکان تهران بازی می‌کند.

تراکتورسازی تبریز با برنده تیم‌های برق شیراز-ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال-صنعت ساری بازی می‌کند.

داماش گیلان با برنده تیم‌های نوژن شهرداری نوشهر-شاهین بوشهر و شهرداری یاسوج-آهن بافق یزد بازی خواهد کرد.

راه‌آهن سورینت با برنده تیم‌های مس سونگون ورزقان-گل‌‌گهر سیرجان و نبرد شهرکرد-یکی از قهرمان‌‌های استانی بازی می‌کند.

فولاد خوزستان با برنده تیم‌های فولاد یزد-یکی از قهرمان‌های استانی و ابومسلم خراسان-شهرداری بندرعباس بازی می‌کند.

فجر سپاسی شیراز با برنده تیم‌های استیل‌آذین تهران-ایران‌جوان بوشهر و فولاد نوین اهواز-یکی از قهرمان‌های استانی دیدار خواهد کرد.

پرسپولیس با برنده بازی تیم‌های پدیده مشهد-پارس همدان و کارگر بن یزد-شهرداری اردبیل بازی می‌کند.

استقلال خوزستان نیز با برنده تیم‌های ملی حفاری اهواز-بهمن شیراز و الوند همدان-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

طبق این برنامه تیم‌های استقلال و سپاهان نیز تا مرحله نیمه‌نهایی به یکدیگر نمی‌رسند همچنین تراکتورسازی و پرسپولیس نیز تا مرحله نیمه‌‌نهایی با یکدیگر مصاف نخواهند داشت.

                                                                                                         


برچسب‌ها: جام حذفی
[ دوشنبه 28 مرداد 1392 ] [ 03:13 ب.ظ ] [ مدیر ]
شیراز ؛ خبرگزاری مهر: عادل فردوسی پور مجری برنامه ورزشی 90 درگفتگوی تلفنی با یک برنامه تلویزیونی، از مردم استان فارس عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عادل فردوسی پور مجری برنامه 90 طی تماس تلفنی پیش از ظهر جمعه از طریق برنامه تلویزیونی خوشا شیراز از سیمای فارس از مردم شیراز و استان فارس به دلیل سوء تفاهم پیش آمده در برنامه اخیر 90 از مردم این استان عذرخواهی کرد.

فرودسی پور در این رابطه تاکید کرد که انتقاداتش متوجه هیئت فوتبال فارس بوده است.

وی تاکید کرد: به هیچ عنوان قصد توهین به مردم فارس را نداشته است.

عصر دیروز نیز فردوسی پور طی تماس تلفنی از استاندار فارس نیز عذرخواهی کرده بود.

فردوسی پور در برنامه اخیر 90 با نشان دادن مشکلات ورزشگاه حافظیه شیراز الفاظی را در انتقاد از این وضعیت بکار برد که منجر به واکنش و انتقاد مردم و مسئولان فارس شد
برچسب‌ها: فردوسی پورعذزخواهیفارس
[ شنبه 26 مرداد 1392 ] [ 04:35 ب.ظ ] [ مدیر ]
شیراز ؛ خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تیم فجر 10 سال است برای اوت نشدن بسته می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین پیروانی عصر پنج شنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و سپاهان اصفهان در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، در خصوص نبود زیر ساخت مناسب فوتبال شیراز و فارس افزود: همواره تیم فجر شهید سپاسی شیراز برای اوت نشدن دست به دعا بوده چراکه هیچگاه از جانب مسئولین حمایت نشده است. وی تصریح کرد: مدیر عامل و سرپرست تیم با دستان خالی تیم بسته اند و امروز هم باید از آنها تشکر کرد. سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه تمامی باخت های تیم فجر به گردن من است، تاکید کرد: دو بازی خوب بودیم اما به بازی خوب امتیاز نمی دهند من مسئول این باخت ها هستم. پیروانی تصریح کرد: ما به دو فوروارد و یک مدافع خوب احتیاج داریم اما به هر کسی تماس گرفتیم مبلغ 700 و 800 میلیون را از ما درخواست کرد که پرداخت این رقم نیز در توان تیم فجر نیست. وی افزود: من از تماشاگران واقعی تیم فجر تشکر می کنم اما از دیگران گلایه دارم که در بازی با استقلال 12 هزار نفر این تیم را تشویق می کنند که این کار آنها جای ناراحتی دارد. کاسب نیستم سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هر گاه احساس کنم که کارایی ندارم باشگاه را ترک می کنم، گفت: من کاسب نیستم بلکه یک مربی با چندین سال سابقه هستم. پیروانی افزود: طی هفته گذشته مسئولین فجر به خوبی از من حمایت کرده اند و من نیز از آنها تشکر می کنم. وی در خصوص بازی در مقابل سپاهان اصفهان نیز گفت: برای برد به این بازی وارد می شویم و امیدوارم بتوانیم نتیجه مناسب را کسب کنیم. سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز تاکید کرد: در مقابل تیم سپاهان 70 درصد تیم ما جوان است.

از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و سپاهان اصفهان شامگاه جمعه در ورزشگاه حافظیه به مصاف هم خواهند رفت.


برچسب‌ها: فجراوتسالهاست
[ شنبه 26 مرداد 1392 ] [ 04:33 ب.ظ ] [ مدیر ]


شیراز ؛ خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: کسب پیروزی این تیم مقابل سپاهان نتیجه همدلی رسانه ها و باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز بود. به گزارش خبرنگار مهر غلامحسین پیروانی جمعه شب در نشست خبری بعد از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و سپاهان اصفهان افزود: طی 4 هفته گذشته رسانه ها همکاری بسیار مناسبی با فجر شهیدسپاسی داشتند و علیرغم چند باخت روحیه این تیم را از بین نبردند. وی گفت: هرچند که از 4 بازی در دو بازی آن لایق شکست نبودیم اما بار دیگر نشان دادیم که اگر همدلی و هماهنگی ایجاد شود می توانیم موفقیت کسب کنیم. سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه جوانان تیم فجر باعث کسب موفقیت شدند یادآور شد: طی چندین سال گذشته تیم فجر شهید سپاسی شیراز همواره تیمی جوان و جویای نام را در لیگ داشته است و امروز هم همین جوانان باعث موفقیت تیم فجر در مقابل ستاره های چندصد میلیونی سپاهان شدند. پیروانی تصریح کرد: امشب میانگین سنی تیم فجر 25 سال بود و به طور حتم در ادامه لیگ نیز جوانان خوش آتیه دیگری را معرفی خواهیم کرد. وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان ینکه تیم فجر در نیمه دوم به خوبی نبض بازی را در دست گرفت ادامه داد: بازی فوتبال را باید به سه قسمت 30 دقیقه ای تقسیم کنیم که در این بازی طی 30 دقیقه ای اول تیم سپاهان قدرت خودش را به ما دیکته کرد اما در مابقی زمان بازی جوانان تیم فجر توانستند بر مسابقه تسلط کامل داشته باشند. سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه شما باید در کنار زمین تذکرات لازم را به بازیکنان بدهید افزود: حضور من در کنار زمین لازم نیست اما اگر ایستادن من و تذکر دادن باعث کسب موفقیت می شود این کار را انجام می دهم.

وی یادآور شد: مربیان بزرگی همچون بیکن بائر و خوزه مورینیو و اسکولاری هیچگاه از روی نیمکت بلند نمی شوند اما من به خواسته رسانه ها و مردم احترام می گذارم و در مسابقات بعدی نیز کل 90 دقیقه را در کنار زمین ایستاده به بازیکنان تذکر می دهم.

فجر سپاسی شیراز امشب در خانه خود توانست با نتیجه دو بر یک سپاهان را شکست دهد.


برچسب‌ها: پیروزیفجر
[ شنبه 26 مرداد 1392 ] [ 04:31 ب.ظ ] [ مدیر ]

ترین‌های هفته پنجم لیگ برتر


فجرسپاسی شیراز با برتری مقابل سپاهان بهترین تیم هفته پنجم لیگ برتر شد.


به گزارش فارس، هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر شب گذشته با برگزاری 7 دیدار و صدرنشینی فولاد خوزستان در پایان این هفته از رقابت‌ها همراه شد.

**در زیر نگاهی می‌اندازیم به نتایج، ترین‌ها و اتفاقات رقم خورده در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر:

داماش گیلان یک - استقلال تهران 2

گل‌ها: امین متوسل‌زاده (17) برای داماش - سیاوش اکبرپور (24) و فرهاد مجیدی (68) برای استقلال

تراکتورسازی تبریز صفر – مس کرمان صفر

پرسپولیس یک – ملوان انزلی صفر

گل: امید عالیشاه (73)

صبای قم 2 – گسترش فولاد تبریز 2

گل‌ها: سیدایمان موسوی (4) و مهرداد بایرامی (33) برای گسترش فولاد - رضا عنایتی (28 و 61) برای صبای قم

ذوب‌آهن اصفهان صفر – سایپا صفر

راه‌آهن سورینت صفر – فولاد خوزستان یک

گل‌: لوسیانو پریرا (51 از روی نقطه پنالتی)

فجرسپاسی شیراز 2 – سپاهان اصفهان یک

گل‌ها: جالوویچ (41) برای سپاهان - جابر انصاری (64) و محمد حیدری (83) برای فجرسپاسی

استقلال خوزستان 2 – نفت تهران 4

گل‌ها: ایمان مبعلی (44 و 70 از روی نقطه پنالتی) برای استقلال خوزستان - مهرداد اولادی (10)، رضا نوروزی (12 و 16) و رسول نویدکیا (83) برای نفت

**ترین‌های هفته پنجم لیگ برتر:

در هفته پنجم رقابت‌ها و در 8 مسابقه‌ای که برگزار شد 18 گل به ثمر رسید تا این هفته از رقابت‌ها با میانگین 2،25 گل در هر مسابقه همراه شود.

در این هفته دیدار استقلال خوزستان و نفت تهران با ثبت 6 گل به عنوان پرگل‌ترین و تراکتورسازی با مس و ذوب‌آهن با سایپا با نتایج مشابه صفر - صفر به عنوان کم‌گل‌ترین دیدار معرفی شدند.

**بهترین تیم‌ هفته: فجرسپاسی

در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر استقلال در رشت با برتری مقابل داماش صدرنشینی یک روزه را هم تجربه کرد؛ در تهران پرسپولیس 10 نفره ملوان را برد و نفت هم در اهواز یک برد پرگل را به دست آورد؛ همچنین فولاد در تهران راه‌آهن را شکست داد تا همین یک گل برای صدرنشینی بی چون و چرای شاگردان فرکی کافی باشد، اما با همه این پیروزی‌ها عنوان بهترین تیم هفته به فجرسپاسی تعلق می‌گیرد که توانست مانند فصول گذشته در شیراز یک بار دیگر سد راه سپاهان شده و به یک برد ارزشمند برسد.

شاغلام و شاگردانش با این برد بازگشت دوباره‌ای به لیگ برتر داشتند و توانستند نخستین امتیازات خود را از این رقابت‌ها دشت کنند.

**ناکامان هفته: سپاهان، شمالی‌ها و گواردیولا!

در هفته پنجم دو تیم گیلانی یکی در خانه و دیگری مقابل تیمی 10 نفره نتیجه را به حریفان مطرح خود واگذار کردند.

در اهواز هم استقلال صنعتی به همراه مربی جوانش، عبدالله ویسی یک شکست سنگین را متحمل شد و سپاهان نیز مقابل تیمی از قعر جدول شکست خورد تا تمام اینها عنوان ناکامان هفته را مشترکا از آن خود کنند.

**بازیکن هفته: امید عالیشاه

در هفته‌ای که سپری شد پریرا با تک گلش، مقدمات صدرنشینی دوباره فولادی‌ها را فراهم آورد؛ رضا نوروزی در اهواز برای نفت دو گل به ثمر رساند و فرهاد مجیدی هم دوباره ناجی استقلال شد، اما امید عالیشاه که برای اولین بار در ترکیب پرسپولیس قرار گرفته بود توانست با گل زیبایی که به ثمر رساند، جشن و شادی را به اردوی پرسپولیسی‌ها و برای هوادارانش تیمش به ارمغان بیاورد.

**سرمربی هفته: غلامحسین پیروانی

بازگشت به لیگ برتر در هفته پنجم با برتری مقابل یکی از قطب‌های چند سال اخیر لیگ باعث می‌شود تا غلام پیروانی به عنوان بهترین مربی هفته پنجم انتخاب شود.

**17 کارت زرد و 2 کارت قرمز

هفته پنجم رقابت‌ها با 17 کارت زرد و 2 کارت قرمز همراه شد.در این هفته مهرداد کفشگری از پرسپولیس و قاسم حدادی‌فر از ذوب‌آهن اخراجی‌های هفته بودند.

**تعداد تماشاگران هفته پنجم: 70 هزار تماشاگر

در هفته پنجم یک بار دیگر دیدار تیم‌های سرخابی مقابل حریفانشان پرتماشاگرترین دیدارهای هفته بودند، ضمن اینکه تراکتورسازی هم جمعیت خوبی را به ورزشگاه کشاند.

**رده‌بندی گلزنان تا پایان هفته پنجم:

4 گل: رضا عنایتی(صبای قم) - رضا نوروزی (نفت تهران)

3 گل: فرهاد مجیدی (استقلال) - مهرداد بایرامی (گسترش فولاد) - لوسیانو پریرا(فولاد)

2 گل: محمد قاضی (استقلال) - میرمهدی قریشی (گسترش فولاد) - محمدامین حاج محمدی(نفت تهران) - علی کریمی(تراکتورسازی) - محمد غلامی(سپاهان) - محمد حیدری(فجر سپاسی) ایمان مبعلی (استقلال خوزستان)


برچسب‌ها: ترین‌های هفته پنجم لیگ برتر
[ شنبه 26 مرداد 1392 ] [ 03:49 ب.ظ ] [ مدیر ]

پیروانی: جوانان آبروی فجر را خریدند


سرمربی فجرسپاسی با تمجید از تیمش می‌گوید بد بودن توپ نمی تواند بهانه‌ای برای بد بازی کردن باشد.


غلامحسین پیروانی پس از برتری دو بر یک تیمش برابر سپاهان درباره‌ی این دیدار گفت: امشب فجر جوان، تیم سپاهان پر مهره را برد. ما میانگین سنی‌مان زیر بیست و پنج سال بود و جوانان آبروی فجر را خریدند.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: برابر تیمی مثل سپاهان، قاعده بازی این است که نود دقیقه را به سه بخش تقسیم می‌کردیم. همانطور که دیدید، از دقیقه شصت به بعد، سپاهان کم آورد و با استفاده از موقعیت‌هایمان بازی را بردیم. امشب فجر یک تیم باغیرت بود که بازیکنانی بی نام، با غیرت و شجاع و به لطف خدا و به واسطه حمایت تماشاچیان و رسانه‌ها موفق عمل کردند.

سرمربی فجرسپاسی با یاد‌آوری اینکه فجر در بازی‌های قبلی هم بد بازی نکرده بود، بیان کرد: رسانه‌ها در این هفته سنگ تمام گذاشتند. موج منفی ندادند و ما هم سعی کردیم از لحاظ جسمی و روانی تیم را آماده به زمین بفرستیم.

او در پاسخ به سوالی درباره داوری، تصریح کرد: هیچ گاه درباره داوری صحبت نکرده‌ام و همه خوب بودند.

پیروانی در پاسخ به این سوال که کیفیت توپ‌های لیگ را چطور ارزیابی می‌کند، اظهار کرد: توپ اگر بد باشد، برای همه بد است و اگر هم خوب باشد، برای همه خوب است. بد بودن توپ نمی تواند بهانه‌ای برای بد بازی کردن باشد.

او در پاسخ به این سوال که چرا تمام بازی را از کنار زمین دنبال کرد، بیان کرد: اینکه سرمربی روی نیمکت نشسته و سکوت کند یا کنار زمین بایستد و حرف بزند، در کیفیت بازی تاثیری ندارد اما اگر مردم و رسانه ها فکر می‌کنند حضور من در کنار زمین در کیفیت بازی تاثیر گذار است، به روی چشم، من از این به بعد کنار زمین می‌ایستم.


برچسب‌ها: پیروانیفجرجوانابرو
[ شنبه 26 مرداد 1392 ] [ 03:43 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ