تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

یاوری: بازی با را ه‌آهن9 امتیازی است


سرمربی فجر معتقد است که بازی با راه آهن به جهت اهمیت ویژه برای آنها در مقطع فعلی حکم 9 امتیاز را دارد.

 
 
 
 

محمود یاوری در خصوص دیدار روز یکشنبه تیمش مقابل راه آهن سورینت گفت: همه می‌گویند بازی ما با راه آهن 6 امتیازی است اما من در این مقطع حساس ارزش این دیدار را برای تیم‌مان یک بازی 9 امتیازی می‌دانم.

سرمربی فجرسپاسی در خصوص وضعیت داوری‌ها عنوان کرد: بر اثر اشتباهات داوری امتیازات حساسی را از دست دادیم. از کمیته داوران استدعا دارم که داوران کم تجربه را برای قضاوت بازی‌های فجر انتخاب نکنند و نگاهی مانند موش آزمایشگاهی به تیم ما نداشته باشند چون تیم فجر شهیدسپاسی و نماینده یک استان در لیگ برتر قداست دارد.

به نقل از تسنیم، یاوری درباره پاداش‌های در نظر گرفته شده برای بازیکنان اظهار داشت: بازیکنان فجرسپاسی فقط برای پول نمی دوند اما مسلما وقتی بازیکن توجه بیشتری می بیند دلگرم تر شده و با روحیه بیشتری برای تیمش تلاش می کند. مسلما بازیکنان ما بهتر و با روحیه بالاتری برای تیمشان در بازی های آینده تلاش خواهند کرد.برچسب‌ها: محمود یاوری
[ جمعه 4 بهمن 1392 ] [ 02:29 ب.ظ ] [ مدیر ]

فجر تک فرزند استان فارس


محمود یاوری در مورد وضعیت حساس فجرسپاسی شیراز در لیگ برتر اظهار داشت: هنوز برای ماندن در لیگ برتر، ذره‌ای از امیدمان کم نشده است. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و اهمیت همه بازی‌ها را به خوبی می‌دانیم. از همان اول هم هدف فجر مشخص بود و ما محکم و قوی هستیم تا به آنچه که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

وی در مورد پیروزی روحیه‌بخش تیمش مقابل داماش افزود: قطعاً این برد می‌تواند در روحیه تیم تاثیرگذار باشد. همه خوشحال هستند و حتی مسئولان شهر هم از این برد به وجد آمده و می‌خواهند به ما کمک کنند. فجرسپاسی تک فرزند استان فارس است و باید توجه ویژه‌ای به این تیم شود.کاری نداریم که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده و به آینده هم فکر نمی‌کنیم. ما فقط به حال فکر می‌کنیم و اینکه بتوانیم به هدف‌مان برسیم.

یاوری همچنین خاطرنشان کرد: نکته مهم در هفته‌های پایانی لیگ برتر، بحث داوری و همزمانی بازی‌هاست. من از کمیته داوران می‌خواهم که در انتخاب داوران نهایت دقت را به خرج دهد تا حق هیچ تیمی ناحق نشود. ما فقط خواستار برقراری عدالت هستیم و در عین حال از سازمان لیگ می‌خواهیم از همین هفته تمام بازی‌های لیگ به صورت همزمان برگزار شود.

وی در پاسخ به این سوال که «به نظرتان چه تیمی قهرمان لیگ برتر خواهد شد؟»، گفت: همانطور که نمی‌دانم چه تیم‌هایی سقوط می‌کنند، نمی‌دانم چه تیمی قهرمان می‌شود. الان با یک برد به بالای جدول می‌پرید و با یک باخت هم به پایین می‌آیید. در این شرایط معمولاً در هوا معلق هستید و معلوم نیست جاذبه زمین قوی است یا کشش آسمان!


برچسب‌ها: فجرتک فرزند استان فارس
[ سه شنبه 1 بهمن 1392 ] [ 03:50 ب.ظ ] [ مدیر ]
دو میلیارد ریال جایزه ماندگاری در لیگ برتر

مسئولان استان فارس دست به جیب شدنند


نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز، دوشنبه در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن اعلام این مطلب افزود: با توجه به جایگاه کنونی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز در جدول لیگ برتر، اعضای این شورا در جلسه امروز با طرح دوفوریتی کمک به این باشگاه فرهنگی – ورزشی موافقت کردند.


محمود رضا طالبان افزود: اعضای شورای اسلامی شهر شیراز همچنین موافقت کردند که علاوه بر این پاداش دو میلیارد ریالی، به ازای هر بردی که تیم فجر شهید سپاسی در بازی های باقیمانده خود کسب کند مبلغ 300 میلیون ریال به بازیکنان و کارد فنی این تیم پرداخت شود.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در بازی های باقیمانده تیم فجر سپاسی چه در شیراز و چه در شهرهای دیگر کشور این تیم را همراهی نمایند. 

وی اظهار کرد: امیدواریم این اقدام شورای اسلامی شهر شیراز در ایجاد انگیزه هرچه بیشتر در بازیکنان و کادر فنی این تیم موثر بوده و در بازی های آینده شاهد موفقیت های هرچه بیشتر این تیم خوب شهرمان باشیم.

برچسب‌ها: پاداش
[ سه شنبه 1 بهمن 1392 ] [ 03:42 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ