تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
مدیرکل ورزش و جوان فارس گفت: کمک شورا و شهرداری به ورزش،زمینه توسعه را بیشتر فراهم می کند.
سید غلامرضا کمانه دوشنبه در ایین تجلیل از افتخار افرینان مسابقات پاراآسیایی اینچئون در صحن شورای شیراز بیان داشت : به نمایندگی از جامعه ورزش و جوانان فارس از شورا و شهرداری شیراز کمال تشکر را دارم و قطعا با اینگونه کمک ها سب بالندگی ورزش فارس خواهیم شد.

وی ادامه داد: ورود قهرمانان به عرصه های ایثارگری مهم خواهد بود و بکارگیری انها در آتش نشانی می تواند تاثیر زیادی در کمک به حوادث ها داشته باشد و امیداورم مسوولان با جدیت این موضوع را پی گیری نمایند.

کمانه گفت : کسب یک چهارم از مدالهای تیم ملی ایران در بازیهای پاراآسیایی کره جنوبی توسط ورزشکاران فارس نشان از توانمندیهای بالای این عزیران را دارد .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از اعضای شورا خواست که نگاهی هم به ورزشکاران ناشنوای استان داشته باشند که در مسابقات جهانی نیز مقام های ارزشمندی را کسب نموده اند تا آنان هم از لطف شورا بی نصیب نمانند.

کمانه در ادامه از مصوبه اختصاص مبلغ پنج میلیارد ریال به هیات های ورزشی شیراز توسط شورا هم تشکر نمود و خواستار حمایت این نهاد از نمایندگان فوتبال فارس در کشور از جمله فجرشهید سپاسی، بهمن ، کارا و دیگر تیم ها شد.

وی همچین از اعضای شورا خواست که از روند احداث ورزشگاه میانرود شیراز بازدید به عمل آورند .

کمانه اظهار داشت : این ورزشگاه تاکنون 83 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار باقیمانده آن هم به مبلغ 175 میلیارد ریال تامین شده است و بزودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود .

علیرضا پاک فطرت شهردارشیراز نیز دراین نشست با تشکر از کمانه مدیرکل و دلشاد رییس هیات جانبازان و معلولان فارس ، اظهار داشت: شیراز نخستین شهری است که توانسته تندیس محراب ادیان و موزه مشاهیر را توسط جانبازان شناگرش در آبهای خلیج فارس نصب نماید.

وی اضافه کرد : مردم شیراز اگر اراده نمایند همیشه حرف اول را نه تنها در ایران بلکه در دنیا هم خواهند زد.

شهردار شیراز گفت : ورزشکاران فارس در آسیا توانستند مدال های ارزشمندی را برای کشورمان به ارمغان بیاورند و امیدوارم این مقام ها در سال های بعد هم بیشترو رنگین تر باشد.

محمدرضا هاجری رییس کمیسیون فرهنگی شورا در این ایین از اختصاص 400 میلیارد ریال به ورزش شیراز خبر داد و افزود : هم در بحث سخت افزار و هم در بخش نرم افزار نیز کمک خواهد شد .

وی افزود : با توجه به مدال آوری ساره جوانمردی و رکورد شکنی او در تیراندازی، سال اینده مجهزترین سالن تیراندازی و تیر و کمان در شیراز احداث خواهد شد.

حق نگر عضو شورا هم گفت : بودجه های مصوب شورا نشان از عزم جدی این نهاد برای حمایت از ورزش شهروندان است.

زین العابدین عرب دیگر عضو شورا هم خواستار بکارگیری قهرمانان ورزشی شیراز در سازمان آتش نشانی شد.

ساره جوانمردی ( دو طلا ) وحید کشتکار ( یک طلا و یک نقره ) محمد الوانپور ، حسن عسکری ، احسان غلامحسین پور، سجاد دهقان، احمد شاه حسینی، میثم شجاعیان، حجت الله مزارعی و امیر حمزه زارع موفق به کسب مدال طلا شدند.

عبدالرسول میرشکاری، سمیه کهزاد پور، ندا فراصتی، میلاد خردمند و سامان بلاغی هم دیگر ورزشکاران فارسی بودند که در مسابقات پارااسیایی صاحب مدال برنز شدند. 

همچنین از سوی اداره کل ورزش و جوانان فارس و هیات ورزش جانبازان این استان لوح یادبوی به پاس تقدیر از این حرکت ارزشمند به شورا و شهرداری شیراز اهدا شد. 

شورا مبلغ 70 ، 50 و 30 میلیون ریال به ترتیب برای کسب هر مدال طلا، نقره و برنز مصوب کرده بود.

برچسب‌ها:
[ سه شنبه 12 اسفند 1393 ] [ 09:35 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ