تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

غلام پیروانی: با تماشاگران شیرازی قهرم

 از باشگاه حقوق می گرفتند علیهم شعار دهند

مسئولان و هواداران به من فرصت ندادند

تماشاگران شیرازی قهرمانی در جام حذفی، چهارمی در لیگ برتر و کسب عنوان بهترین تیم شهرستانی را یادشان رفت و فصل قبل علیه من شعار حیا کن، رها کن سر دادند.

لیگ باشگاهی ایران این روزها جای خالی یکی از پاک ترین و سازنده ترین مربیان ایرانی را به شدت احساس می کند. شاغلام که تمام افتخارات محدود فوتبال شیراز با نام او گره خورده این روزها در کنج عزلت به سر می برد و آرام آرام به جمع مربیان پاکدستی پیوسته که این روزها به سختی مجال خودنمایی پیدا می کنند و خانه نشینی به نشستن بر سر سفره کم مایه و پرهیاهوی فوتبال ایران ترجیح می دهند. شاغلام پس از خلع شدن از سرمربیگری تیم ملی امید، آرام آرام به حاشیه رانده شد و بعدها در تیم های نفت آبادان و فجرسپاسی به توفیق قابل اشاره نرسید.  
 
جدایی حزن انگیز او از فجر سپاسی اما واقعیت این روزهای فوتبال ایران است. سرمربی سابق تیم ملی امید می توانست با فجرسپاسی به فوتبال ایران برگردد اما کسانی که از روی سکوها سرنوشت مربیان را رقم می زنند این بار در حافظیه شیراز کاری کردند تا مربی کهنه کار لیگ برتر غزل خداحافظی را بخواند. شاغلام هنوز هم از از تماشاگران شیرازی که این عده را همراهی کردند دلخور است و خطاب به آنها می گوید:« حدود یکماه و نیم قبل از دو باشگاه لیگ یکی پیشنهاد داشتم اما اگر به لیگ یک بروم مردم فکر می کنند من هم کاسب کار شده ام!» 
 
مربی سابق فجرسپاسی در پاسخ به این سئوال که یکی از پیشنهاد از سوی این باشگاه بوده، می گوید:« از فجرسپاسی پیشنهاد نداشتم اما با وضعیتی که فصل قبل برایم به وجود آوردم، اگر پیشنهاد بدهند هم قبول نمی کنم. تماشاگران شیرازی قهرمانی در جام حذفی، چهارمی در لیگ برتر و کسب عنوان بهترین تیم شهرستانی را یادشان رفت و فصل قبل علیه من شعار حیا کن، رها کن سر دادند.» سرمربی سابق فجر سپاسی از مدیران این باشگاه هم گله دارد:« من نمی دانم تماشاگران شیرازی با چه رویی علیه من شعار حیا کن، رها کن سر دادند.البته همانهایی که مرا هو کردند و علیه من شعار دادند از باشگاه حقوق ماهیانه می گرفتند.»

برچسب‌ها:
[ یکشنبه 26 مرداد 1393 ] [ 03:39 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ