تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
علی اصغر کلانتری در حالی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال فجر سپاسی انتخاب شده است که این تیم هنوز مدیرعامل خود را نشناخته است!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فجر سپاسی بعد از سقوط به لیگ دسته اول به حال خود رها شد. جعفر جعفری و محمد عاری مدیرعامل و سرپرست تیم به خاطر بی توجهی‌هایی که به تیم شده بود از سمت خود استعفا دادند تا بلاتکلیفی فجر چند برابر شود. انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم با موانعی مواجه شده است ولی اعضای هیات مدیره در نهایت تصمیم گرفتند کار را با علی اصغر کلانتری استارت بزنند تا بیش از این زمان را از دست ندهند. این در حالی است که هنوز باشگاه مدیرعامل ندارد و ممکن است انتخاب مدیرعامل تا چند روز دیگر طول بکشد.

کلانتری که چند سال پیش توانسته بود فجر سپاسی را از لیگ دسته اول به لیگ برتر برساند، در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: امروز جلسه‌ای با اعضای هیات مدیره فجر داشتیم و به صورت شفاهی با آنها برای هدایت تیم به توافق رسیدم. از آنجا که باشگاه هنوز مدیرعامل ندارد، توافقمان شفاهی بود تا پس از انتخاب مدیر باشگاه، قراردادم را به صورت کتبی ثبت کنم.

وی افزود: زمان زیادی از دست داده‌ایم. همچنین تعداد زیادی از بازیکنان از تیم فجر جدا شده‌اند و از بازیکنان فصل گذشته فقط پنج، شش نفر در تیم باقی مانده‌اند. قرار شد تمرینات را از امروز سه شنبه با 15 بازیکن که تعدادی از آنها در تیم امید هستند، استارت بزنیم. امیدوارم در روزهای آینده بتوانیم با جذب بازیکنان مورد نظر شرایط بهتری پیدا کرده و در نهایت به لیگ برتر صعود کنیم.


برچسب‌ها:
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 07:49 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ