تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

فجر تک فرزند استان فارس


محمود یاوری در مورد وضعیت حساس فجرسپاسی شیراز در لیگ برتر اظهار داشت: هنوز برای ماندن در لیگ برتر، ذره‌ای از امیدمان کم نشده است. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و اهمیت همه بازی‌ها را به خوبی می‌دانیم. از همان اول هم هدف فجر مشخص بود و ما محکم و قوی هستیم تا به آنچه که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

وی در مورد پیروزی روحیه‌بخش تیمش مقابل داماش افزود: قطعاً این برد می‌تواند در روحیه تیم تاثیرگذار باشد. همه خوشحال هستند و حتی مسئولان شهر هم از این برد به وجد آمده و می‌خواهند به ما کمک کنند. فجرسپاسی تک فرزند استان فارس است و باید توجه ویژه‌ای به این تیم شود.کاری نداریم که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده و به آینده هم فکر نمی‌کنیم. ما فقط به حال فکر می‌کنیم و اینکه بتوانیم به هدف‌مان برسیم.

یاوری همچنین خاطرنشان کرد: نکته مهم در هفته‌های پایانی لیگ برتر، بحث داوری و همزمانی بازی‌هاست. من از کمیته داوران می‌خواهم که در انتخاب داوران نهایت دقت را به خرج دهد تا حق هیچ تیمی ناحق نشود. ما فقط خواستار برقراری عدالت هستیم و در عین حال از سازمان لیگ می‌خواهیم از همین هفته تمام بازی‌های لیگ به صورت همزمان برگزار شود.

وی در پاسخ به این سوال که «به نظرتان چه تیمی قهرمان لیگ برتر خواهد شد؟»، گفت: همانطور که نمی‌دانم چه تیم‌هایی سقوط می‌کنند، نمی‌دانم چه تیمی قهرمان می‌شود. الان با یک برد به بالای جدول می‌پرید و با یک باخت هم به پایین می‌آیید. در این شرایط معمولاً در هوا معلق هستید و معلوم نیست جاذبه زمین قوی است یا کشش آسمان!


برچسب‌ها: فجرتک فرزند استان فارس
[ سه شنبه 1 بهمن 1392 ] [ 03:50 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ