تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
ریگی: از حالا تمرکز خودم را روی تیم باشگاهی‌ام فجرسپاسی می‌گذارم


تیم ملی امید در عین شایستگی از رقابت‌های قهرمانی آسیا حذف شد. در حالی که شایستگی زیادی برای کسب موفقیت داشت. تیم ملی امید با داشتن بازیکنان بااستعداد زیادی می‌‌توانست در اینرقابت‌ها به عنوان قهرمانی هم برسد اما بدشانسی و بی برنامه‌گی مانع این اتفاق شد.


در همین رابطه با یکی از بازیکنان تیم ملی امید که نقش مثبت و تاثیرگذاری در این رقابت‌ها برای تیم ملی امید داشت صحبت کردیم. مسعود ریگی بازیکن تیم فجرسپاسی و تیم ملی امید در این رابطه می‌گوید: متاسفانه از نظر فنی و کیفیت تیمی ایران به مراتب در سطح بالایی بود و قهرمانی در این رقابت‌ها اصلا کار مشکلی نبود. اما متاسفانه شانس یار ما نبود و باعث شد که نتوانیم به دور بعد صعود کنیم.

ریگی در ادامه می‌گوید: گروهی که ما در آن قرار داشتیم یکی از گروه‌های سخت بود و به شما قول می‌دهم تیم ژاپن و استرالیا به مراحل نهایی این جام برسند. اما دیدید که ما چیزی از آنها کم نداشتیم و واقعا حذف از این گروه حق ما نبود.

ریگی در پایان می‌گوید: از حالا تمرکز خودم را روی تیم باشگاهی‌ام فجرسپاسی می‌گذارم و امیدوارم با لطف خدا و درایت مربی باتجربه‌ای مثل محمود یاوری بتوانیم فجر را در لیگ نگه داریم تا شیراز همچنان صاحب یک نماینده در لیگ برتر باشد.


برچسب‌ها: مسعود ریگیفجر سپاسیبازیکنان فجر سپاسی
[ دوشنبه 30 دی 1392 ] [ 02:55 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ