تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

سرمربی فجر سپاسی: از موقعیت های خود بهتر استفاده کردیم و پیروز شدیم


حمود یاوریˈ عصر پنجشنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و فجر شهید سپاسی شیراز در کنفرانس خبری افزود: نتیجه فوتبال قابل پش بینی نیست و ما در این دیدار توانستیم از فرصت های خود به خوبی استفاده کنیم و به برتری دست یابیم.

وی اظهار کرد: البته بازیکنان ما به دنبال پیروزی و کسب هر سه امتیاز بودند که خوشبختانه در نهایت به این امر دست یافتند و توانستیم یک پیروزی خارج از خانه را کسب کنیم.

وی ادامه داد: ما با پیروزی در این دیدار، به ماندن در لیگ برتر بسیار امیدوارتر شدیم چون امتیاز تیم ها نسبت به هم بسیار نزدیک است و کسب این سه امتیاز برای ما خیلی حائز اهمیت بود.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز اضافه کرد: بازیکنان ما در این دیدار به خوبی دستورات کادر فنی را انجام دادند و امیدوارم که در دیدارهای آتی نیز بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

یاوری در ادامه گفت: من در تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز راحت تر هستم و امیدوارم که این تیم در لیگ برتر ماندگار شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم های فوتبال داماش گیلان و فجر شهید سپاسی شیراز، عصر پنجشنبه در هفته بیست و سوم از رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با نتیجه سه بر یک میزبان خود را شکست داد.

برچسب‌ها: فجر سپاسی
[ جمعه 27 دی 1392 ] [ 11:44 ق.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ