تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
هنوز در خطر سقوط قرار داریم اما امیدوارم شدیمسرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز اعلام کرد با پیروزی برابر داماش تیمش همچنان در رده‌های پائین قرار داشته و خطر سقوط را احساس می‌کند اما به آینده امیدوار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود یاوری پس از پیروزی تیمش برابر داماش در ورزشگاه عضدی رشت، در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: فوتبال غیرقابل پیشی بینی است و  هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند که خوشبختانه موفق شدیم در این بازی مهم پیروز شویم.

وی اضافه کرد: ما به این 3 امتیاز نیاز داشتیم تا به هفته‌های آینده امیدوارتر شویم، به همین دلیل بازیکنان از نظر روانی، فکری و تاکتیکی همقسم شده بودند و فعا خواستن را به بهترین شکل برای رسیدن به پیروزی صرف کردند. البته با این برد همچنان در رده‌های پائین قرار داشته و خطر سقوط را احساس می‌کنیم اما به آینده امیدوار شدیم.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز یادآور شد: مربیگری کاری ریسکی است اما من آمدم تا به فجر کمک کنم. من نتوانستم با شرایط حاکم بر مس کنار بیایم اما فجر، برق و سپاهان خانه من است و با توان توان برای آنها کار می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: سپاه اسپانسر فجرسپاسی نیست بلکه مالک آن است و نمی‌دانم ساسیت آنها چیست که بیشتر به تراکتورسازی می‌رسند تا فجر. من در مجموع در این بازی 11 سرباز را که در تیم‌های دیگر آنها را نخواستند، به بازی فرستادم و آنها با تمام وجحود برای تیم بازی کردند.

یاوری در پایان در خصوص عملکرد داور این بازی هم گفت: من در مورد داوری امروز صحبت نمی‌کنم اما در 5 بازی گذشته داوری به ضرر فجر بود.


برچسب‌ها: فجر
[ جمعه 27 دی 1392 ] [ 11:42 ق.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ