تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
یاوری:  جوانان اگر می‌توانند جایم را بگیرند

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت: با پیروزی مقابل داماش به بقا در لیگ برتر امیدوارتر شدیم.

خبرگزاری فارس: یاوری: با شکست داماش به بقا امیدوار شدیم/ جوانان اگر می‌توانند جایم را بگیرند

محمود یاوری پس از پیروزی سه بر یک مقابل داماش گیلان در نشست خبری گفت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست هر دو تیم خوب بازی کردند و ما توانستیم سه امتیاز را بگیریم با این پیروزی به بقا در لیگ برتر امیدوار شدیم و بازی‌های آینده را امیدوارانه‌تر ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: ما شایسته پیروزی بودیم و بازیکنان هم فعل خواستن را خوب صرف کردند. تیم ما 11 سرباز دارد که به آنها گفتم به میدان بروید و بجنگید تا پیروز شوید. این سربازان را تیم‌های دیگر نخواستند اما آنها در تیم ما حضور داشتند و به فجر هم با تمام وجود کمک کردند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی در مورد علت جدایی از مس کرمان  حضور در فجر سپاسی گفت: در مس کرمان محیط برایم خوب نبود اما در فجر وضعیت بهتر است و من برای کمک به این تیم به فجر آمده‌ام تا این تیم در لیگ برتر بماند.

یاوری در مورد اینکه، چرا سپاس به این تیم کمک نمی‌کند مگر اسپانسر فجر نیست گفت: سپاس مالک فجر است نه اسپانسر این تیم سیاست کلی سپاس این است که به تراکتورسازی بیشتر از فجر سپاسی کمک کند.

باتجربه‌ترین مربی لیگ برتر در مورد اینکه، تا چه زمانی می‌خواهد در فوتبال حضور داشته باشد گفت: جوان‌ها بیایند  جایم را بگیرند من مشکلی ندارم آنها اگر می‌توانند بیایند و جایگاه مرا بگیرند من حاضرم جایم را به جوانان شایسته بدهم آنهایی که با تلاش و کوشش بتوانند این جایگاه را به دست بیاورند.


برچسب‌ها: محمودیاوری
[ پنجشنبه 26 دی 1392 ] [ 05:07 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ