تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

یاوری:داوران در 6بازی قبلی حق ما راضایع کرده‌اند


سرمربی تیم فجرسپاسی گفت: دوست داشتم داماش با همان نام قدیمی استقلال رشت به فوتبال ادامهدهد.محمود یاوری در نشست خبری پیش از بازی مقابل داماش عنوان کرد:ما می دانیم داماش مشکلات زیادی دارد.ولی به مشکلات این تیم کاری نداریم.حریف را آنالیز کرده ایم.فجر سپاسی و داماش تقریبا شرایط مشابهی دارند.ما در هفته اخیر خوب تمرین کردیم تا بتوانیم نتایج هفته قبل را جبران کنیم.

به گزارش اوج ، وی ادامه داد:ما امتیازات زیادی را از دست داده ایم.به غیر از هفته گذشته داوران در 6 بازی قبلی حق ما را ضایع کرده اند که البته کسی به این مساله توجهی نمی کند.امیدوارم داور در بازی فردا،قضاوت خوبی داشته باشد.

یاوری افزود:سعی می کنیم در بازی با داماش کمترین اشتباه را داشته باشیم.اگر این بازی را ببریم با توجه به اختلاف اندک امتیازات می توانیم به آینده امیدواری بیشتری داشته باشیم.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی گفت: محمد حیدری، حسینی و آرمان رمضانی مصدومان مادر این مسابقه هستند. البته کوهنورد هم سه کارته است. مسعود ریگی هم در اردوی تیم امیدها است.

یاوری تاکید کرد:دوست داشتم داماش با همان نام قدیمی استقلال رشت به فوتبال ادامه دهد.البته عابدینی برای داماش زحمات زیادی کشیده است و امیدوارم موفق باشد.

برچسب‌ها:
[ چهارشنبه 25 دی 1392 ] [ 06:19 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ