تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

بازم داور جوان


رشت - ایرنا - مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان گفت : ˈحسن اکرمی ˈ دیدار تیم های فوتبال داماش و فجرشهید سپاسی شیراز را قضاوت می کند.

  ˈمجتبی پوربخشˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال ˈحسن اکرمیˈ دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و فجر شهید سپاسی شیراز را قضاوت خواهد کرد.

وی اظهار کرد : تیم های فوتبال داماش گیلان و فجر شهد سپاسی شیراز در هفته بیست و سوم از رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، عصر پنجشنبه 26 دی ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم می روند.

وی ادامه داد : همچنین ˈ آرمان اسعدیˈ و ˈ حمزه علی سلیمیˈ به عنوان کمک داور، اکرمی را در دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و شهید سپاسی شیراز همراهی می کنند.

وی بیان کرد : ˈرسول رهبرفام ˈ نیز به عنوان داور چهارم دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و شهید سپاسی شیراز معرفی شده و ˈ نادر جعفریˈ نیز ناظر داوری این دیدار خواهد بود.

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان اضافه کرد: تا پایان هفته بیست و دوم از رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، تیم داماش گیلان با کسب 22 امتیاز در مکان یازدهم و تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز با کسب 16 امتیاز در مکان شانزدهم و انتهای جدول رده بندی قرار دارند.

کلوپ هواداران فجر سپاسی:اینم  آمار داوری حسن اکرمی

حسن اکرمی

تاریخ تولد : 1363/06/15
تعداد بازیهای قضاوت کرده : 23
دفعات استفاده از کارت زرد : 117
دفعات استفاده از کارت قرمز : 13
تعداد بازیهای قضاوت کرده این فصل: 5 جزئیات
دفعات استفاده از کارت زرد در این فصل: 18
دفعات استفاده از کارت قرمز در این فصل: 3
تعداد قضاوت بین المللی : 0
سوابق:
حسن اکرمی فعالیت حرفه ای خود در زمینه داوری را از سال 1380 و با اخذ مدرک درجه 3 داوری آغاز کرد و در سال 1387 موفق به اخذ درجه ملی داوری شد و از سال 1390 به عنوان داور چهارم در لیگ برتر فعالیت می کند. اکرمی تحصیلات خود را در زمینه مهندسی عمران به پایان رسانده است.
برچسب‌ها:
[ چهارشنبه 25 دی 1392 ] [ 02:05 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ