تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
فجر و تراکتور جریمه شدند

تهران - ایرنا - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو تیم تراکتوسازی تبریز و فجر شهید سپاسی شیراز را به دلیل تاخیر در ورود به زمین بازی جریمه نقدی کرد.


به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و فجر شهید سپاسی شیراز روز چهاردهم دی ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد که تیم تراکتورسازی با 4 دقیقه تاخیر در ابتدای مسابقه و دو دقیقه تاخیر در نیمه دوم، وارد زمین شد.

بر این اساس این باشگاه به پرداخت 18 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فجر شهید سپاسی هم با چهار دقیقه تاخیر در ابتدای مسابقه و دو دقیقه تاخیر در نیمه دوم بازی، وارد زمین شد که این باشگاه هم به پرداخت 18 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.* جریمه نقدی گسترش فولاد و داماش گیلان

دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و داماش گیلان در حالی 14 دی ماه برگزار شد که تیم گسترش فولاد تبریز با یک دقیقه تاخیر در نیمه دوم وارد زمین شد.بر همین اساس باشگاه گسترش فولاد تبریز به پرداخت سه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم داماش گیلان نیز به خاطر فحاشی و اهانت تماشاگرانش به داور مسابقه به پرداخت سه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین دیدار دو تیم شمشاد شهرداری دلیجان و پرسپولیس مشهد از سری رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان روز سیزدهم دی ماه برگزار شد که از سوی سارا شیربیگی بازیکن پرسپولیس مشهد تخلفاتی مبنی براعتراض به داور مسابقه صورت گرفت.برهمین اساس وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.


برچسب‌ها:
[ سه شنبه 24 دی 1392 ] [ 12:54 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ