تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

باید داورها را رها کنیم و کمک داور هارابچسبیم

محمود یاوری


محمود یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص بازی روز شنبه فجرسپاسی مقابل صبای قم اظهار داشت: در خصوص بازی صحبتی ندارم و نمی‌خواهم حرف بزنم اما از مسئولان فدراسیون می‌خواهم که نظارت بیشتری روی مسائل داوری داشته باشند. فدراسیون باید به داشتن کمیته داوران و برگزاری مسابقات افتخار کند اما باید بگویم 5 هفته است که از داوری ضربه می‌خوریم.

وی با بیان این مسئله که در بازی گذشته تیمش مقابل تراکتورسازی کمک داور گل سالم شیرازی‌ها را مردود اعلام کرده است، عنوان کرد: الان شرایط طوری شده که باید داورها را رها کنیم و کمک داورها را بچسبیم! اسم این را نمی‌شود فوتبال گذاشت. دوستان عملاً به جای اینکه ما را محروم کنند مرحوم می‌کنند!

سرمربی فجر سپاسی شیراز ادامه داد: واقعاً نمی‌دانم چطور باید بگویم که از داوری ضربه می‌خوریم. متاسفانه کمک داوری که بسیار باتجربه است در بازی ما اشتباه می‌کند. فقط باید این را بگویم که اگر تیم‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال هم بودند اینگونه داوری‌ها اتفاق می‌افتاد؟

یاوری ضمن تایید صحبت‌های چند هفته پیش اسکوچیچ مبنی بر اینکه تیم‌های بزرگ با تیم‌های کوچک فرق دارند، گفت: دقیقاً همین‌طور است. انگار آنها از ما بهتران و تافته جدابافته هستند. متاسفانه وزرا و مسئولان کشور هم طرفدار یکی از این 2 تیم استقلال و پرسپولیس هستند که این مسئله باعث می‌شود تا در حق تیم‌‌های دیگر اجحاف شود. دیگر فریادمان به آسمان رسیده و به قول فردوسی‌پور می‌خواهم سرم را به دیوار، سنگ و میز بزنم. آقایان به کجا چنین شتابان؟!


برچسب‌ها:
[ جمعه 20 دی 1392 ] [ 02:38 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ