تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
جدال صبا با فجر در شیراز/ تقابل رکورددار باخت با ضعیف ترین خط حمله لیگ برتر

قم - خبرگزاری مهر: رکورددار باخت یعنی صبای قم و ضعیف ترین تیم خط حمله لیگ برتر یعنی فجر سپاسی شیراز در یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدارهای هفته بیست و دوم از سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در حالی از فردا شنبه بیست و یکم دی ماه پیگیری می‌شود که برتری ذوب آهن اصفهان برابر نفت تهران موقعیت تیم های رقیب این تیم در انتهای جدول رده بندی را به خطر انداخت.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با کسب پیروزی غیر منتظره برابر نفت تهران یکی از مدعیان قهرمانی خود را به یک پله بالاتر از صبای قم در مکان دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور رساند و حالا صبا با کسب 19 امتیاز در مکان سیزدهم و فجر شهید سپاسی شیراز با کسب 16 امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای دارند.

صبای قم در 21 هفته سپری شده از مسابقات سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور نتایج بسیار بدی کسب کرده و هم اکنون با 12 باخت رکورددار تعداد بیشترین باخت در بین 16 تیم حاضر در لیگ سیزدهم است و به همین دلیل خطر سقوط را احساس می کند.

از سوی دیگر تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز نیز که هم اکنون آخرین تیم لیگ سیزدهم محسوب می شود در هفته های سپری شده از لیگ برتر این فصل، با زدن تنها 11 گل دارای ضعیف ترین خط حمله لیگ برتر است و در خانه از تیم صبا پذیرایی خواهد کرد.

شاگردان عبدالصمد مرفاوی از 21 مسابقه قبل خود پنج پیروزی و چهار تساوی همراه با 12 باخت در کارنامه دارند و در حالی که 22 بار موفق به گشودن دروازه حریفان شده اند در مقابل 29 بار نیز دروازه خود را به روی حریف باز شده دیده اند و با تفاضل گل منفی هفت و 19 امتیاز تیم سیزدهم جدول رده بندی محسوب می شوند.

شاگردان محمود یاوری در تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز نیز از 21 بازی قبل خود سه پیروزی، هفت تساوی و 11 باخت در کارنامه دارند و در مقابل 11 گل که به ثمر رسانده اند، 27 گل نیز خورده اند تا هم امتیاز با مس کرمان در مکان شانزدهم و آخر جدول بایستند.

بر اساس برنامه ریزی سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال دیدار تیم های فوتبال صبای قم و فجر شهید سپاسی شیراز از هفته هفتم از نیم فصل دوم بازی های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 14:30 دقیقه عصر شنبه 21 دی ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.


برچسب‌ها:
[ جمعه 20 دی 1392 ] [ 11:20 ق.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ