تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
یاوری: همیشه برای قضاوت بازی فجرسپاسی داور جوان انتخاب می‌شود‌

سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز گفت: در بازی مقابل تراکتورسازی یک پنالتی ما سوخت و 30 دقیقه نیز 10 نفره بازی کردیم.

خبرگزاری فارس: یاوری: همیشه برای قضاوت بازی فجرسپاسی داور جوان انتخاب می‌شود‌

محمود یاوری عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: با وجودی که این بازی گلی در بر نداشت اما شاهد بازی خسته‌کننده از سوی دو تیم نبوده و این بازی تنها گل کم داشت.

وی ضمن ابراز خرسندی از تک امتیاز کسب کرده در تبریز گفت: در طول هفته گذشته تمرینات منظمی را انجام داده بودیم و برای این تک امتیاز زحمت زیادی کشیدیم، برابر تراکتورسازی بازی خوب و رضایت‌بخشی را شاگردانم ارائه کردند.

سرمربی تیم تراکتورسازی در نخستین دوره لیگ برتر فوتبال کشور ابراز داشت: توان مالی تیم‌های تراکتورسازی و فجرسپاسی یکی نبوده و نمی‌دانم چرا به فجر از نظر بودجه به چشم تراکتورسازی نگاه نمی‌شود.

یاوری با انتقاد از داوری بازی گفت: برای فجر سپاسی هیچ‌گاه داورانی همانند مظفری‌زاده گذاشته نمی‌شود و همیشه از داوران جوان استفاده می‌شود، من از این بابت از کمیته داوران گلایه‌مند هستم.

وی افزود: به نظر من کمک داور این مسابقه شور بازی را درآورد زیرا در نیمه اول پنالتی مسلم تیم ما را نگرفت و من از بازیکنم نیز پرسش کردم و وی گفت که در محوطه جریمه رویش خطا شده است.

یاوری گفت: در نیمه دوم نیز یک بازیکن ما اخراج شد و نزدیک به 30 دقیقه با یک یار کمتر مقابل تراکتورسازی بازی کردیم.

وی تصریح کرد: با این وجود از نتیجه به دست آمده و از بازی تیم رضایت دارم.

در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی در تبریز برابر فجرسپاسی شیراز به تساوی بدون گل رضایت داد.برچسب‌ها:
[ یکشنبه 15 دی 1392 ] [ 02:08 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ