تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
کلانتری: از نتیجه رضایت نداریم


مربی تیم فجرسپاسی گفت:گسترش تیم دست و پا بسته ای نیست و قرار نبود سه گل به این تیم بزنیم.

اصغر کلانتری در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد عنوان کرد:تیم ما شاید بازی که آنالیز می کردیم دو مسابقه یا نهایتا سه بازی را آنالیز می کردیم اما برای این مسابقه بازی های بیشتری از حریف را دیدیم.طبق تصمیمی که داشتیم سعی کردیم شناخت خوبی از حریف پیدا کنیم.

به گزارش اوج نیوز،وی ادامه داد:بر اساس شناختی که داشتیم می دانستیم 30 دقیقه اول گسترش فشار می آورد.تیمی که به این شکل بازی کند در آخر بازی کم می آورد.

مربی فجر درباره نتیجه کسب شده تاکید کرد:از این نتیجه شاید ما کاملا رضایت نداشته باشیم.چون رضایت وقتی اتفاق می افتد که سه امتیاز را بگیریم.

وی ادامه داد:گسترش در آغاز مسابقه موقعیت داشت و می توانست گل بزند.بعد بازی به تعادل کشیده شد و سپس ما فرصت های زیادی داشتیم.این سه امتیاز از اهمیت زیادی برخوردار بود.گسترش تیم دست و پا بسته ای نیست و قرار نبود سه گل به این تیم بزنیم.

مربی فجر افزود:مجبور بودیم برای هماهنگی نفراتی را در نیم فصل اضافه کنیم.با این وجود ما هم از هماهنگی تیم راضی نبودیم و باید بیشتر کار کنیم.گسترش پس از گذشت 30 دقیقه از بازی فقط به فکر کسب یک امتیاز بود.این تیم مرتب در دفاع و هافبک تغییرات ایجاد می کرد.گسترش فقط برای یک بازیکن ما نیم میلیارد در نیم فصل هزینه کرد و خودتان حساب کنید چه اتفاقی افتاده است.

کلانتری درباره اینکه آیا فجر در این مسابقه مشکل بدنی داشت گفت:ما در این بازی مشکل بدنی نداشتیم.چون حریف در 30 دقیقه آخر کاملا تسلیم شده بود.ما کارمان را کرده بودیم ولی با تعویض های اجباری دست مان بسته شد.


برچسب‌ها:
[ پنجشنبه 28 آذر 1392 ] [ 08:48 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ