تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

حاشیه دیدار استقلال و فجر سپاسی


بازیکنان تیم فوتبال استقلال از دیدن سکوهای خالی ورزشگاه آزادی تعجب کردند.


بازیکنان استقلال هنگامی که برای گرم کردن به زمین ورزشگاه آزادی آمدند با دیدن سکوهای خالی ورزشگاه تعجب کردند و مبهوت شدند. در حال حاضر حدود 700 تماشاگر مسابقه را از نزدیک تماشا می‌کنند.

به نقل از فارس، برخی از تماشاگران دلیل استقبال کم از بازی‌های این تیم را گران شدن بلیت عنوان می‌کنند و معتقدند قیمت 12هزارتومانی بلیت باعث شده بسیار از هواداران به ورزشگاه نیایند.

*در روبه‌روی جایگاه که بلیت‌هایش به طور الکترونیک به فروش می‌رسد و قیمت بلیت‌ها 12هزارتومانی است فقط سه تماشاگر نشسته‌اند.

*امیرحسین صادقی و جواد نکونام سه اخطاره هستند، ساموئل قهر کرده، جمشیدیان و کبه مصدوم هستند و به همین دلیل استقلال این نفرات را در اختیار ندارد، بر روی نیمکت این تیم در حال حاضر سید حسین حسینی، نیکبخت، آرش برهانی، مهرداد اولادی و پژمان نوری نشسته‌اند.

*محمود یاوری به محض ورود به ورزشگاه با جعفر تبریزی عکاس با سابقه ورزشی خوش و بش گرمی کرد.

*پیش از آغاز مسابقه یک دقیقه سکوت به دلیل درگذشت میلاد سیدعباسی برادر داوود سیدعباسی بازیکن سابق استقلال اعلام شد.

*جعفری مدیرعامل فجر سپاسی، ایمان عالمی، ستار همدانی و سید مهدی علمی از مسئولان باشگاه استقلال در جایگاه ویژه حضور دارند.

*قلعه‌نویی قبل از شروع مسابقه به سمت یاوری رفت و با او خوش و بش کرد.

*هواداران استقلال محمود یاوری سرمربی فجر سپاسی را تشویق کردند.

*محمد حیدری و محمد نزهتی از بازیکنان فجر سپاسی قبل از شروع مسابقه به سمت امیر قلعه‌نویی رفتند و با نیمکت نشینان این تیم دست دادند.

*هاشم بیک‌زاده، محمدمهدی نظری، سیاوش اکبرپور و مهدی رحمتی بازیکنان استقلال که سابقه بازی در فجر سپاسی را دارند به سمت نیمکت این تیم رفتند و با یاوری و نیمکت نشینان این تیم دست دادند.

*در این مسابقه مهدی رحمتی کاپیتان استقلال است و در بازی گذشته مقابل کاسپین قزوین که در جام حذفی برگزار شد حنیف عمران‌زاده کاپیتان بود.

*هواداران استقلال هاشم بیک‌زاده را تشویق می‌کنند.

*ترکیب تیم فجر سپاسی به این شرح است: محمدصالح خلیل آزاد، حمید جوکار، رامتین سلیمان‌زاده، سیامک کوهنورد، صمد زارع، علیرضا جلیلی، هادی ایمانی، محمد نزهتی، سمیر بکریچ، میثم خداشناس و محمد حیدری.


برچسب‌ها:
[ شنبه 23 آذر 1392 ] [ 08:05 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ