تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS
یاوری:‌ دست پر از بازی مقابل استقلال خارج می‌شویم/ مسی جادوگر نیست

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: مسی یک بازیکن است که نه جادو می‌کند و نه جادوگر است. او سحر انجام نمی‌دهد و به نظرم فکر کردن به مسی منحرف شدن از مسیر اصلی ما می‌تواند باشد.

محمود یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شرایط این روزهای تیم فجر سپاسی قبل از بازی با استقلال گفت: بچه‌ها شرایط خوبی دارند و برای این بازی تمرینات منظمی را انجام می‌دهیم. می‌دانیم که استقلال تیم بزرگی است و از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد. مقابل این تیم کار راحتی نداریم اما بچه‌‌های ما می‌خواهند خودشان را نشان دهند. مطمئنا سعی می‌کنیم که امتیاز لازم را از این بازی بگیریم چرا که نیاز مبرمی به آن داریم. با روحیه خوبی که در بچه‌ها می‌بینیم می‌دانم که این مهم دور از دسترس نیست.

وی ادامه داد: باید شرایط را به گونه‌ای رقم بزنیم که بهتر از نیم‌فصل اول باشد چرا که شخصیت تیمی ما بالاتر از این حرفهاست.

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز درباره اینکه مشکلات مالی این تیم رفع شده یا نه هم ادامه داد: ما مشکل مالی نداریم.جعفری به قول و قرارهایی که با ما داشته عمل کرده و تا قبل از بازی با فولاد بخشی از پول بازیکنان را به آنان داد. درست است که او پول کمی می‌دهد اما به موقع آن را پرداخت می‌کند!

یاوری در مورد گروه‌بندی ایران در جام جهانی 2014 برزیل هم اظهار کرد: بستگی به این دارد که چطور می‌خواهیم در این بازی‌ها حاضر شویم. اگر بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشیم می‌توان به خوب بودن در جام جهانی امیدوار بود و اگر برنامه‌های تدارکاتی خوبی نداشته باشیم فقط زمان را می‌گذرانیم و بدون شک در جام جهانی کیسه بوکس خواهیم شد. باید به برنامه‌های کی‌روش توجه شود تا او بداند که کار بیهوده انجام نمی‌دهد.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص اینکه ایران در حضور آرژانتین، نیجریه و بوسنی چه عملکردی می‌تواند داشته باشد گفت: به جز آرژانتین بقیه تیم‌ها که از هم‌گروه‌های ما در جام جهانی 2006 آلمان قوی‌تر نیستند. باید متناسب با جام جهانی کار کنیم و نباید خودمان را دست پایین بگیریم چرا که فوتبال ما فراتر از آسیاست و وقتی که در گروهی با حضور کره جنوبی ما به عنوان تیم اول به جام جهانی صعود می‌کنیم این نشان می‌دهد که کلاس فوتبال ما بالاتر از آسیاست. من فکر می‌کنم فکر کردن به چیزی جز پیروزی در جام جهانی برنامه‌های ما را خراب می‌کند. این موضوع با موفقیت در جام جهانی منافات دارد. نباید از حالا نسبت به حضور در جام جهانی بی‌تفاوت باشیم. قطعا کی‌روش این مسائل را نمی‌پذیرد.

یاوری در پایان در مورد اینکه این روزها همه توجهات به حضور مسی مقابل ایران است و آیا اگر مسی برای آرژانتین مقابل ایران بازی نکند شاگردان کی‌روش می‌توانند این تیم را شکست دهند افزود: ببینید مسی هم یک بازیکن است که نه جادو می‌کند و نه جادوگر است. او سحر انجام نمی‌دهد و به نظرم فکر کردن به مسی منحرف شدن از مسیر اصلی ما می‌تواند باشد. مسی هم یک بازیکن است و شاید فقط کمی بالاتر از بقیه باشد اما چوب جادو ندارد. فوتبال ورزشی گروهی است و نباید از حالا فقط به مسی فکر کرد.


برچسب‌ها:
[ پنجشنبه 21 آذر 1392 ] [ 11:57 ق.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ