تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

یاوری: قول می‌دهم فجر در لیگ برتر بماند

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به مردم شیراز اطمینان داد این تیم در لیگ برتر می‌ماند.

محمود یاوری در مصاحبه بعد از بازی تیم های فجر شهید سپاسی و فولاد خوزستان در شیراز، گفت: از هفته گذشته تمرینات تیم را متناسب با نقاط قوت و ضعف تیم های حریف شروع کرده ایم که به تدریج موجب افزایش توانایی های تیم خواهد شد.

به گزارش ایسنا،یاوری با بیان اینکه برخی از بازیکنان هنوز به شرایط ایده آل فیزیکی و بدنی نرسیده اند، خاطرنشان کرد: به این بازیکنان لزوم انجام تمریناتی خارج از تمرینات روتین تیم را یادآور شده ام.

وی دلیل وجود فاصله بین خط دفاع و خطوط هافبک و حمله تیم فجر در زمان حرکت رو به جلو را همین امر دانست و گفت: بازیکنانی که به تیم اضافه شده اند، هماهنگی خوبی با بقیه تیم دارند و امیدواریم در بازی های آینده، این هماهنگی بهتر و تاثیرگذارتر شود.

یاوری با بیان اینکه قول می دهم فجر در لیگ برتر ماندگار باشد، خاطرنشان کرد: امروز بازی خوبی انجام شد، یک بازی که هم فیزیکی بود و هم تاکتیکی و هم انفرادی و موقعیت های خوب گلزنی نیز وجود داشت که با عملکرد مناسب دروازه بان فولاد، تبدیل به گل نشد.

وی گرفتن یک امتیاز از تیم فولاد خوزستان را در مجموع خوب ارزیابی و تاکید کرد: زمین ورزشگاه حافظیه با تلاش مسئولان وضعیت مناسبی دارد اگرچه هنوز در برخی نقاط مشکلاتی هست، اما اینکه در مدت 40 روز این زمین آماده شده، جای قدردانی دارد.

یاوری در خصوص عملکرد داوری خصوصا در مورد اعلام آفساید گل فجر در نیمه اول بازی، نیز گفت: آنچه من دیدم گل در حالت اورلب، آفساید نبود، البته بعد حتما تلویزیون هم نشان خواهد داد.

سرمربی فجر شهید سپاسی اضافه کرد: البته در بازی قبل هم پنالتی که به ضرر ما گرفته شد توسط کارشناس داوری رد شده بود اما چه کسی جوابگوی هزینه هایی است که به واسطه اشتباهات داوری به تیمها تحمیل می شود، راحت می گویند از اشتباهات داوری بگذرید.

برچسب‌ها: لیگ
[ دوشنبه 18 آذر 1392 ] [ 03:38 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ