تبلیغات
کلوپ هواداران فجر سپاسی
صفحه اصلی عناوین مطالب تماس با ما تـم آنلاین RSS

کارشناس فوتبال گفت: باید فرهنگ تیم‌های هم‌گروه خود را مورد مطالعه قرار دهیم تا با مسائل اجتماعی آنها آشنا شویم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا محمود یاوری در خصوص هم‌گروهی ایران با تیم‌های آرژانتین، بوسنی هرز‌گوین و نیجریه اظهار داشت: در موقعیت مناسبی قرار گرفتیم البته این مسئله می‌تواند مشکل‌ساز هم برای ما بشود. با کشورهایی هم‌گروه شده‌ایم که نسبت به فوتبال آنها آشنا هستیم. اخیرا در رده‌های پایه با آرژانتین و نیجریه بازی کرده‌ایم.

 
وی افزود: ما باید تدارک مناسب برای حضور پرقدرت در جام جهانی داشته باشیم. این می‌تواند بهترین قرعه ما باشد اما در صورتی که تدارک لازم را داشته باشیم. اگر این مسئله انجام شود شانس صعود هم خواهیم داشت اما اگر تدارک نداشته باشیم ضعیف‌ترین گروه هم نصیب ما می‌شد نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم.
 
کارشناس فوتبال یادآور شد: می‌توانیم با برنامه‌ریزی مناسب در این 6 ماه بهتر از جام جهانی 1998 فرانسه عمل کنیم. باید برنامه‌ها و تدارکات کی‌روش را عملی کرد تا تیم با قدرت در مسابقات ظاهر شود. با تیم‌هایی که سبک بازی آنها به تیم‌های هم‌گروهی ما نزدیک است بازی کنیم.
 
یاوری در مورد اینکه چه تیم‌هایی را برای بازی دوستانه مناسب می‌داند، گفت: به نظرم با تیم‌هایی که هم‌گروه تیم‌های گروه ششم در دور مقدماتی و صعود به جام جهانی بودند مناسب خواهد بود که بازی کنیم. طبیعتا باید با تیم‌هایی بازی کنیم که بتوانیم از آنها برداشت خوبی داشته باشیم.
 
وی در مورد اینکه چه راهکاری را برای موفقیت ایران در نظر دارد، تاکید کرد: باید فرهنگ تیم‌های هم‌گروه خود را بشناسیم. از لحاظ اجتماعی و جامعه‌شناسی آنها را مطالعه کنیم و مسائل اجتماعی آنها را زیر ذره‌بین داشته باشیم.
 
یاوری در مورد مقابله با آرژانتین تصریح کرد: باید ببینیم تا آن زمان با چه آمادگی‌ای در مسابقات حاضر می‌شویم. اگر همین فوتبال باشد نمی‌توانیم خیلی کار کنیم. باید ما به سطح درجه اول آسیا برسیم.

برچسب‌ها: یاوری
[ دوشنبه 18 آذر 1392 ] [ 03:30 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

امکانات وب
مبدل قالب بلاگفا به میهن بلاگ